Úvod > Novinky

Dorastenci zdolali tabuľkového suseda

Pridané: 07.01.2017    autor: len

HC Košice – HK Spišská Nová Ves 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

Góly: 6. Pavlík (P. Eliáš, Glitta), 26. Markuš (P. Eliáš, Pavlík) – 7. Jendrál (Rychvalský, Blišťan).

Vylúčenia (2 min.): 3:4. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0. Strely na bránu: 33:19 (12:7, 14:8, 7:4). Rozhodovali: Lauff – Szalontay, Novotný. Diváci: 90.

HC Košice: Adamko – Markuš, Bajtoš, Sirotňák, Palacko, Krajčí, Patlevič, Garaj, Gábriel – Pavlík, Glitta, P. Eliáš – Munka, Lovaš, Matej – Nagy, J. Eliáš, Lukáčik – Tauber, Pálfy, Juraško.

HK Spišská Nová Ves: Kirol – Bobko, Chovanec, Gosztyla, Jarembák, Koval, Kresťanko, Petrek, Slavkovský – Bača, Blišťan, Derkin, Džerenga, Jendrál, Klempár, Ludányi, Novák, Rychvalský, Slivka, Točoň.

V Steel aréne na sebe narazili deviate Košice a desiata Spišská Nová Ves. Oba tímy mali za sebou dlhšiu pauzu, keď neodohrali súťažný duel takmer štyri týždne. Napriek tomu padli dva góly hneď v úvode zápasu. V šiestej minúte zužitkoval presilovú hru Samuel Pavlík a po necelých šesťdesiatich sekundách dokázal vyrovnať Tadeáš Jendrál. Na ďalší presný zásah sa potom čakalo až do druhej tretiny, v ktorej skóroval domáci obranca Adam Markuš a vybojoval pre Košice tri body.

Aktualizované: 18.01.2017