Úvod > Novinky

Juniorom nevyšiel posledný duel v tomto roku

Pridané: 21.12.2016    autor: len

MHK 32 Liptovský Mikuláš – HC Košice 8:2 (3:0, 2:0, 3:2)

Góly: 7. Zahradník (Vybiral, Nemec), 10. J. Sukeľ (M. Sukeľ), 12. Králik (M. Sukeľ, Pavlikovský), 38. J. Sukeľ (M. Sukeľ), 39. Králik (J. Sukeľ, M. Sukeľ), 48. Vybiral (Nechaj, Nemec), 58. M. Sukeľ (J. Sukeľ, Králik), 59. J. Sukeľ (M. Sukeľ) – 43. Novotný (Kolesár, Uhrin), 55. Novotný (Nazad).

Vylúčenia (2 min.): 6:6, navyše Hreha (Košice) 10 minút za napadnutie zozadu. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0. Strely na bránu: 32:30 (12:7, 11:11, 9:12). Rozhodovali: Snášel – Paulíny, Šoltés. Diváci: 78.

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Bátory – Moravčík, Pavlikovský, Laučík, Nemec, Revaj, Šimek, Parobek, Štuk – Králik, M. Sukeľ, J. Sukeľ – Vybiral, Zahradník, Nechaj – Kováč, Koštial, Židek – Kalousek, Šereš, Ľupták.

HC Košice: Tkačik (12. Adamko) – Hreha, Kolesár, Rusňák, Sorokáč, Stríž, Hogel, Mecko – Novotný, Šumichrast, Nazad – Heske, Hudák, Mackaľ – Orság, Faith, Uhrin – Študenc, Tamáš.

Včera na Liptove neuspelo A-mužstvo Košíc a o nič lepšie sa dnes nedarilo ani našim juniorom. Východniari od začiatku duelu ťahali za kratší koniec a už po úvodnej tretine prehrávali o tri góly. Do čierneho mierili postupne Zahradník, Jakub Sukeľ a Králik. Potom nahradil Tkačika v košickej bráne dorastenec Adamko, ale ani on nezastavil rozlet domácich. V druhej časti skórovali Liptáci dvakrát zásluhou Jakuba Sukeľa a Králika, vďaka čomu viedli po štyridsiatich minútach jasne 5:0. Oceliari sa dokázali zapísať na streleckú listinu až v záverečnom dejstve, keď Bátoryho prekonal dvakrát Novotný. Hokejisti Liptovského Mikuláša však boli ešte efektívnejší a po góloch Vybirala, Matúša Sukeľa a Jakuba Sukeľa triumfovali presvedčivo 8:2.

Aktualizované: 22.02.2017