Úvod > Permanentky

Permanentky

Permanentky HC Košice na základnú časť sezóny 2016/2017 sú stále v predaji na všetkých predajných miestach siete Ticketportal

Permanentka- čipová karta, ktorú ste si zakúpili na play-off 2015/2016 je prenosná na novú sezónu 2016/2017 stačí si ju aktivovať.

Aktivácia so zľavou 10% oproti cenníkovej cene pre našich verných fanúšikov trvá do 30. júna 2016 do 21,59 hod. vrátane v ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti Ticketportal alebo v pokladni Steel Arény, ktorá bude otvorená pre druhú vlnu predaja od 27. júna do 30. júna v čase od 15,00 hod. do 18,00 hod. (v pracovných dňoch)

Verný fanúšik, ktorý si na základe rezervačného kódu aktivoval permanentku na ktoromkoľvek predajnom mieste na novú sezónu 2016/2017 už nemusí chodiť s plastovou kartou do pokladne Steel Arény, pokiaľ nemá kartu poškodenú, odcudzenú alebo stratenú, karta mu bude aktivovaná na diaľku s výnimkou zľavnenej permanentky ZŤP a detskej karty (platná pre deti od 4 do 15 rokov), tieto sa dajú aktivovať na novú sezónu len v pokladni Steel Arény.

Po 30.6.2016 budú všetky nevyzdvihnuté rezervácie zrušené a miesta z nich budú ponúknuté do voľného predaja novým záujemcom.

Paralelne bude prebiehať predpredaj aj pre nových záujemcov o permanentky, ale iba na voľné miesta, ktoré nie sú dotknuté predkupným právom. Miesta si môžete rezervovať prostredníctvom webovej stránky spoločnosti Ticketpotal: https://www.ticketportal.sk/nevent.aspx?id=36

Pri kúpe novej permanentky obdržíte na predajnom mieste Ticketportalu voucher, ktorý je potrebné si zameniť za plastovú čipovú kartu. Výmena voucherov za nové karty začne predbežne od 1. augusta 2016 a potrvá až do začiatku súťažnej sezóny 2016/17 v pokladni Steel Arény, v mesiaci august bude pokladňa SA otvorená pre tento účel od 1.8.2016 do 20.8.2016 od 15,00 do 18,00 hod.  (v pracovných dňoch)

Výhody držiteľov permanentiek:

• cenovo zvýhodnený vstup na všetky domáce zápasy základnej časti Tisport ligy (celkom 27 zápasov)
  • vstup ZDARMA na všetky prípravné a priateľské zápasy hrané na ZŠ Ladislava Trojáka (Steel Aréna)
  • predkupné právo a rezervácia Vášho miesta na play-off
  • zvýhodnená cena vstupenky a rezervácia Vášho miesta na domáce zápasy LIGY MAJSTROV (CHL) : platí pri kúpe permanentky do 30.6.2016

Dôležité upozornenia:

• stratu, odcudzenie alebo poškodenie permanentky je potrebné ohlásiť úseku marketingu : marketing@hckosice.sk

Zľavy:

• Dieťa do 3 rokov zadarmo bez nároku na vlastné sedadlo
  • Dieťa od 4 rokov do 15 rokov detská permanentka (kúpa v pokladni SA)
  • ZŤP na vozíku zadarmo na vyhradenú tribúnu*
  • Doprovod ZŤP na vozíku zľavnená permanentka (kúpa v pokladni SA)

Bez nároku na zľavu pre držiteľov ISIC, ITIC, EURO 26. Zľava pre týchto držiteľov kariet sa vzťahuje len na kúpu jednorazových vstupeniek na zápasy.

HC KOŠICE - oficiálna stránka