Vstupenky
Úvod > Vstupenky > Tipsport liga

Tipsport liga

Klub HC Košice pripravil pre svojich fanúšikov a deti mimoriadnu akciu na zápas HC Košice - HKm Zvolen, ktorý sa bude konať 5. marca v Steel aréne

HC KOŠICE - oficiálna stránka

• Každý majiteľ permanentky zo základnej časti aktuálnej sezóny 2016/2017 má možnosť zakúpiť si dve vstupenky pre rodinu alebo priateľov na domáci zápas v základnej časti HC Košice - HKm Zvolen (5.3.2017 o 16.30 hod.) za akciovú cenu 10 centov/vstupenka.

Na jednu permanentku môžu byť v tejto zvýhodnenej cene predané max. 2 vstupenky.

Túto akciu je možné uplatniť len v pokladni Steel Arény.

• Pre ostatných fanúšikov HC Košice je pripravená akcia 1 vstupenka + 1 zdarma, čo znamená, že pri kúpe 1 vstupenky dostanete automaticky druhú vstupenku zdarma.

Túto akciu je možné uplatniť na všetkých predajných miestach Ticketportal.

• Pre deti do 15 rokov: vstupenka za 1 EUR (akcia platí v sprievode dospelej osoby s platnou vstupenkou alebo permanentkou).

Túto akciu je možné uplatniť na všetkých predajných miestach Ticketportal.

Otváracie hodiny pokladne Steel arény: každý pracovný deň od 15.00 hod. do 18.00 hod.

Vstupenky na Tipsport ligu sú v predaji v sieti www.ticketportal.sk a v pokladni Steel arény.

HC KOŠICE - oficiálna stránka