Fanúšikovia Oceliarov a milovníci pohybu, zbystrite pozornosť! V pondelok večer vás čakajú hokejisti HC Košice!

ADDED: 4.12.2019

HC Košice si pre vás aj tento rok pripravil jedinečnú príležitosť zakorčuľovať si pod jednou strechou spolu so všetkými hráčmi nášho A-mužstva!  Preto neváhajte a príďte si aj vy spolu s vašimi ratolesťami zašportovať a spríjemniť si predvianočný čas s našimi chlapcami. Okrem celého A-mužstva sa na vás tešia aj naši maskoti, chýbať nebude vtipný moderátor. Pre odvážlivcov, ktorým nerobí problém správne odpovedať na pár jednoduchých otázok bude pripravený malý hokejový kvíz.

Zakorčuľovať si na ľade a popritom si spraviť pár selfies so svojimi obľúbencami bude jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Môžete samozrejme prísť oblečení v dresoch, ktoré vám naši chlapci radi podpíšu.

Nemáte korčule? Žiaden problém, počas celého trvania akcie vám bude k dispozícií požičovňa korčúľ, poprípade brúsenie korčúľ.  Pre malých aj veľkých hladošov bude na štadióne otvorený bufet.

Stretnutie na ľade sa uskutoční v pondelok 9. decembra 2019 v košickej Crow aréne od 16:00, (vstup na ľad od 16:30). Vstup je pre všetkých účastníkov až do zaplnenia kapacity ZADARMO, akcia potrvá do 17:30, príďte preto včas.

Neprehliadnite ďalšie organizačné informácie:

  • vstup na štadión bude umožnený od 16:00 hod
  • vstup pre verejnosť je od Kostolianskej ulice
  • v pokladni bude možnosť zakúpiť si lístky na požičanie a brúsenie korčúľ
  • rešpektujte pokyny organizátorov a usporiadateľskej služby, vyhneme sa stresu a nepohode
  • na štadión a ľadovú plochu vstupujete na vlastné nebezpečenstvo, organizátor nezodpovedá za ujmu na majetku alebo zdraví. Buďte preto opatrní, zvlášť doporučujeme ochranné pomôcky pre deti (prilba, chrániče)!
  • po naplnení kapacity bude možnosť vstupu na štadión, resp. ľadovú plochu ukončená

Tešíme sa na vás!

HC Košice Media Team (zek, tty)