3 : 2
(1:1, 1:1, 1:0)
HK Dukla Ingema Michalovce

HK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Góly: 18. Puliš (Buc, Suja), 29. Puliš (Macejko, Osburn), 55. Macejko (Osburn, Buc) - 8. Leskinen (Watling), 31. Slovák (Southorn, Watling).

Rozhodovali: Hronský, Smrek - Jedlička, Ordzovenský, vylúčení: 6:2 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, 2000 divákov.

Michalovce: Vošvrda - Hammond, Štajnoch, Macejko, Osburn, Mihalik, Michalčin - Buc, Suja, Puliš - Paločko, Winquist, Kristo - Bezúch, Galamboš, Žitný - Chalupa, Bjalončík, Vašaš

Košice: Košarišťan - Southorn, Šedivý, Olsson, Ferenc, Deyl, Novota, Bartoš - Watling, Campbell, Leskinen - Bartánus, Chovan, Tybor - Rogoň, Slovák, Lamper - Havrila, Linet, Joke

V Michalovciach sa začalo od úvodu hrať vo veľkom tempe a viac z hry mali najprv domáci. Paradoxne to boli Košičania, ktorí z minima vyťažili maximum a vôbec z prvej strely na bránu pramenil gól Leskinena. Prvú veľkú šancu na gól domácich mal v ôsmej minúte Puliš, ktorý v sa dostal do samostatného úniku po chybe Šedivého na útočnej modrej čiare, Košarišťan svoj tím podržal. O päť minút vytiahol ďalší skvelý zákrok, keď sa Kristo dostal k odrazenému puku medzi kruhmi, no aj jeho pokus zlikvidoval. Domáci sa napokon dočkali v 18. minúte, kedy sa odrazený puk z rohu klziska dostal až pred bránu, kde číhal Puliš a poslal ho za Košarišťana.

V druhej tretine sa pokračovalo v tempe z prvej tretiny a domáci sa aj naďalej dostávali do nepríjemných závarov pred brankárom Košarišťanom. V priebehu hry diváci videli po jednej nastrelenej tyčke na oboch stranách. Najprv za Košice to bol Campbell a neskôr to bol domáci Kristo, ktorí opečiatkovali žrď obidvoch brán. V 29. minúte vyslal Macejko nahodený puk na bránu hostí a vďaka teču Puliša išli domáci do vedenia. To im vydržalo však len krátko cez dve minúty, kedy Slovák aj vďaka nešťastnému teču domáceho Hammonda bleskovo využil presilovú hru. Oceliari do konca prostrednej časti mali ešte štyri presilové hry, aj jednu dlhú výhodu o dvoch hráčov, no ani jednu nedokázali pretaviť na gólový zásah.

Tretiu tretinu hrali hostia veľmi dobre, držali si puk na hokejke a drvivú väčšinu času trávili v útočnom pásme a domáci celok len zriedka pustili čo i len k nahodenému puku na bránu. Do dobrej šance sa dostal Bartánus, ktorý pálil z ľavého kruhu po skvelej krížnej prihrávke od Tybora, domáci brankár bol však proti. Napokon to boli domáci, ktorí si vyčkali na chybu Košičanov, kedy Deyl školácky stratil puk za vlastnou bránou, pri závere v boji o puk sa odrazil k domácemu obrancovi Macejkovi a ten presnou strelou rozhodol o osude zápasu.