3.kolo
2 : 1
(1:1, 0:0. 1:0)
HK Dukla Ingema Michalovce

V treťom kole sme zavítali na ľad michalovskej Dukly, ktorej sme podľahli tesne 2:1. Úvod súboja však nasvedčoval niečomu inému, keď sa hneď v druhej minúte presadil Cibák. Najtesnejšie vedenie sme si ale dokázali udržať len niečo vyše jedenásť minút, presilovú hru o dvoch hráčov využil domáci Keränen. Prostredná časť nám presné zásahy nepriniesla. Rozhodujucí gól sa „líškam" podarilo streliť sedem minút pred záverečnou sirénou a opäť to bolo v početnej výhode, tentokrát sa presadil Žitný. Nepomohol ani náš záverečný nápor, a tak sa nám, žiaľ, nepodarilo zvíťaziť ani v treťom zápase nového ročníka Tipos extraligy.

HK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice 2:1 (1:1, 0:0. 1:0)

Góly: 13. Keränen (Camaranesi, Pavlin), 53. Žitný (Pavlin) - 2. Cibák (Jokeľ, Pereskokov)

HK Dukla Ingema Michalovce: Kaarlehto – Macejko, Bokroš, Valtola, Pavlin, Ťavoda, Mudrák, Stripai – Žitný, Cameranesi, Keränen – Erkinjuntti, Suja, Mráz – Regenda, Galamboš, Fournier – Chalupa, Tibenský, Kukuča

HC Košice: Riečický – Saucerman, Wehrs, Tansey, Deyl, L. Romančík, Cibák, Jacko – Bartánus, Slovák, McPherson – Pereskokov, Chovan, Jokeľ – Lapšanský, Klhůfek, Belluš – Milý, Havrila, Frič. Rozhodcovia: Adamec, Snášel – Šoltés, Stanzel.