7.kolo
4 : 3 pp
(1:0, 1:0. 1:3,1:0)
HK Poprad

V rámci siedmeho kola Tipos extraligy sme zavítali pod Tatry, kde nás čakali domáci Popradčania. Úvod vyšiel lepšie "kamzíkom", keď v šiestej minúte využil presilovú hru obranca Drgoň. Našu nedisciplinovanosť potrestal ten istý hráč aj v tridsiatej piatej minúte, a tak domáci viedli po dvoch dejstvách pomerom 2:0. V tom záverečnom sa už po dvadsiatich troch sekundách presadil Skokan. 3:0. V tom momente to vyzeralo tak, že sa domov budeme vracať naprázdno, avšak najskôr skóre skorigovali Klhufek s Milým a pri našom záverečnom nápore opäť mieril presne Klhufek, čím poslal duel do predĺženia. To, žiaľ, netrvalo dlho a po tridsiatich siedmich sekundách rozhodol svojím druhým gólom skúsený Skokan.

HK Poprad - HC Košice 4:3 pp (1:0, 1:0. 1:3,1:0)

Góly: 6. Drgoň (Rymsha, Svitana), 35. Drgoň (Svitana, Rymsha), 41. Skokan (Livingston), 61. Skokan (Dalhuisen) - 47. Klhůfek (Saucerman), 55. Milý (Wehrs, Havrila), 60. Klhůfek (McPherson, Slovák)

HK Poprad: Čiliak (Tomek) – Drgoň, Brejčák, Dalhuisen, Rymsha, Ulrych, Novajovský, Demo – Svitana, Skokan, Livingston – Vandas, Bjalončík, Handlovský – Mešár, Paločko, Šišovský – Valigura, Jevoš, Dzivjak – Šotek.

HC Košice: Košarišťan (Riečický) – Saucerman, Wehrs, Tansey, Deyl, Romančík, Cibák, Jacko – Bartánus, Slovák, McPherson – Pereskokov, Chovan, Rogoň – Lapšanský, Klhůfek, Belluš – Milý, Havrila, Jokeľ.

Rozhodcovia: Krajčík, Novák - Crman, Orolin.