4 : 6
(3:1, 0:2, 1:3)
Graz 99ers

Graz 99ers- HC Košice 4:6 (3:1, 0:2, 1:3)

Góly a asistencie: 5. Kirchschläger, 5. Hamilton, 7. Oleksuk, 60. Hamilton - 4. Žitný, 29. Dudáš, 35. Dudáš, 45. Suja, 54. Suja, 55. Hričina

HC Košice: Habal (Škorvánek) - Pretnar, Dudáš, Lenďák, Šedivý, Koch, Pulli, Michalčin - Haščák, Suja, Kafka - Šoltés, Krajňák, Hričina - Žitný, Galamboš, Vrábeľ - Jokeľ, Klíma, Petráš

Do druhého zápasu turnaja vstúpili lepšie naši chlapci. Vo štvrtej minúte sa zásluhou Žitného ujali vedenia, z ktorého sa ale príliš dlho netešili. Zo strany rakúskeho celku totiž prišli dva zlepené góly v piatej minúte, keď sa postupne presadili Kirchschläger a Hamilton. O dve minúty neskôr navyše skóroval aj Travis Oleksuk, po prvej tretine tak Graz 99ers vyhrával 3:1. Prostredná časť riadnej hracej doby už vyznela lepšie v prospech Oceliarov. Tí sa gólmi Dudáša z deviatej a pätnástej minúty vrátili do hry a vyrovnali stav na 3:3. Oba celky tak vstúpili do tretej tretiny s rovnakým počtom gólov na svojom konte. Posledná tretina už patrila našim chlapcom, ktorí pridali ďalšie tri góly. O dva z nich sa postaral Suja, o jeden Hričina. Rakúšania ešte v záverečnej minúte korigovali zásluhou Hamiltona na konečných 4:6 z ich pohľadu.