Čo je Sense aréna

Čo je Sense aréna?

VIRTUÁLNA REALITA

Sense aréna využíva technológiu virtuálnej reality, aby vytvorila hráčom rôznorodé situácie a okolnosti, ktoré nastávajú v zápasoch a hráči ich môžu trénovať tak dlho ako je potrebné.

ŠPECIÁLNE VYBAVENIE

Špeciálne upravená hokejka, ktorá prenáša reálne pohyby do digitálneho sveta a aj opačne v podobe odozvy pri dotyku digitálneho puku. Rovnako upravené sú aj špeciálne brankárske rukavice.

3D SOFTWARE

Program vyslovene vyvinutý pre nástroje sense arény a hokejové tréningy poskytuje pohlcujúci zážitok s vizuálnymi, zvukovými a hmatovými zmyslami. Toto všetko vytvára digitálny hokejový svet, ktorý z vás urobí lepšieho hráča hokeja.

Na čo je Sense aréna dobrá?

RÝCHLOSŤ ROZHODOVANIA

Každý  hráč vie aká je dôležitá rýchlosť rozhodnúť sa, čo urobiť v danom momente. Otočka, prihrávka, vrátim sa, idem sprava či zľava, vystrelím či podržím puk? Rozhodnúť sa rýchlo a ako je veľmi dôležité. Prehľadné  tabuľky, skóre zlepšenia a porovnanie s výsledkami ostatných je to, čo Vám pomôže vyniknúť v hre a v tíme.

PERIFÉRNE VNÍMANIE

Periférne videnie hráčovi dáva možnosť vnímať hru zo širšieho uhla, zbadať spoluhráčov čakajúcich na prihrávku, voľný priestor na manéver, či prichádzajúceho obrancu. Pravidelný tréning v Sense aréne zlepší hráčove preriférne vnímanie.

REAKČNÁ RÝCHLOSŤ

To, ako rýchlo zareagujete je v športe a zápase rozhodujúce. Čím viac cvičíte, tým je situácia na ľade jednoduchšia. Zrýchlite svoje reakcie a čas uvoľnenia v špecifických situáciách. Rýchlosť svojej reakcie a jej zlepšovanie môžete sledovať v prehľadnej tabuľke a tým pádom viete, čo treba trénovať.

3D ZÁZNAMY

Svoje tréningy si môžete znova prehrať v 3D zobrazení. Sledujte svoje akcie a reakcie v konkrétnych situáciách a porovnajte ich. Nájdite správny spôsob ako ich urobiť čo najlepšie, prípadne ich porovnajte so správnym spôsobom vykonania.

TRÉNINGOVÉ PLÁNY

Cvičte podľa najlepších svetových hráčov a trénerov. Učte sa od nich iným spôsobom, vyskúšajte si ich cvičenia a zistite, aké to je trénovať ako skutočný profesionál. Prispôsobujte svoj plán podľa dosiahnutých cieľov a výsledkov prehľadne zobrazených vo vašich štatistikách.

NEKONEČNÉ OPAKOVANIA

Využite jednu z obrovských výhod Sense arény a zopakujte si tréningy a situácie, v ktorých sa potrebujete zlepšiť. Možnosť nekonečného opakovania konkrétnej situácie vám umožní dotiahnuť vašu dokonalosť. Opakovanie a tréningy  aj mimo ľadu z Vás urobia lepšieho hráča.