Dorastenci zahájili predsúťažné obdobie letným sústredením

PRIDANÉ: 25.7.2019

Naša U18-tka sa na novú sezónu pripravuje aj počas horúcich letných dní. Po trojtýždňovej pauze sa hráči a tréneri stretli na Zemplínskej šírave, kde v rámci troch dní spoločne absolvujú sústredenie.

Tomáš Kochan, hlavný tréner: Na tomto sústredení chceme chalanov viac spoznať, zistiť či sú samostatní, zodpovední a disciplinovaní. Absolvujeme päť tréningových jednotiek mimo ľadu a využijeme aj vodnú nádrž, kde preveríme plávanie a výdrž. Tréningami chceme chlapcov pripraviť na pondelok, kedy prvýkrát pred sezónou vykorčuľujeme na ľad. Máme k dispozícii 28 hráčov. Zatiaľ nám praje aj počasie, tak dúfame, že vydrží až do konca, aby sme mohli splniť všetko čo sme si naplánovali.

Zoznam hráčov na sústredení: Patrik Jurčák, Adam Rusňák, Roman Kaľavský, Pavol Zůbek, Marko Ragan, Marián Štec, Michal Štefanisko, Viliam Jozef Kmec, Antonín Bartoš, Filip Mester, Marko Vinclér, Martin Georgiev, Matúš Fialka, Lukáš Kaža, Jakub Demek, Alex Novota, Zoltán Novák, Denis Šándor, Matej Jurčo, Peter Repčík, Ján Bartoš, Jakub Jadrný,  Martin Tvrdoň, Timon Jadrníček, Oliver Orosz, Marko Kočkár, Norbert Majančík, Samuel Eröš

Tréneri: Tomáš Kochan a Vladimír Svitek

 

HC KE Media Team (hal)

 

GALÉRIA