Face-off Day sa uskutoční v sobotu 10. septembra

PRIDANÉ: 23.8.2022

Metropolitný hokejový klub pri predaji premanentiek avizoval zaujímavú akciu v priestoroch Steel arény, ktorej súčasťou je odovzdanie permanentiek ich novým majiteľom, ako aj ďalší sprievodný program.

HC Kosice: “Prvotnou ideou bolo dať našim permanentkárom niečo navyše a možno sa z toho stane pekná tradícia, keď takýmto spôsobom budeme spoločne vítať nové sezóny.”

V rámci programu klub ponukne návštevníkom vstup do šatne A-tímu, réžie, na ľad a ďalších útrob Steel arény. K dispozícii bude aj klubový fanshop s novou kolekciou i výpredajovým sortimentom, občerstvenie. Následne sa na ľade predstavia hráči v nových dresoch, ktorých vyspovedá moderátor.

HC Košice: “Na jednotlivých bodoch programu pilne pracujeme. Detailný program predstavíme s dostatočným predstihom. Dôležité je, aby si fanúšikovia v kalendári zarezervovali poobedňajší termín v sobotu 10. 9. Detailne a citlivo posudzujeme aj možnosť autogramiády. Dátum jej konania by nám vyhovoval v skoršom augustovom termíne a ideálne by sa mala udiať v exteriéri, aby sme hráčov nevystavili prílišnému riziku.”

Akcie by sa podľa prvotných informácií mali môcť zúčastniť aj fanúšikovia bez permanentiek za vstupný poplatok. Ten sa vďaka partnerom výrazne zníži.

HC Košice: “Určite chceme dopriať permanentkárom čo najvyšší komfort pre prehliadku útrob a rôzne interaktívne aktivity. Následne budú program na ľade a návšteva útrob sprístupnené aj “nepermanentkárom”. Vďaka partnerom sa nám podarí cenu vstupného výrazne okresať, pre deti bude vstupné symbolické. Akcia bude kapacitne obmedzená tak, aby bol pohyb po štadióne pre všetkých komfortný.”

HC Košice bude svojich fanúšikov o detailnom programe a podmienkach vstupu včas informovať.