HC Košice spúšťa vianočný predaj permanentiek

PRIDANÉ: 5.12.2022

Návrat Oceliarov do Steel arény sa okamžite prejavil pozitívnymi výsledkami, keď sa Košičanom podarilo vyhrať v šietstich zo siedmych domácich zápasov. Pekný hokej, nádherné akcie a góly i emotívne pozápasové ďakovačky vyvolali krásne spomienky z minuloročného play-off. To všetko chce klub v predvianočnom období využiť na predaj permanentiek na zvyšné zápasy základnej časti a play-off. Chce ich ponúknuť ľuďom ako ideálny vianočný darček, ale aj firmám ako benefit prinášajúci zážitky ich zamestnancom.  

HC Košice: „Permanentka je najlacnejšou vstupenkou na hokej a jej držiteľ sa nemusí každý zápas naháňať za vstupenkami. Zároveň je aj ideálnym vianočným darčekom, ktorý obdarovanému priniesie veľa zážitkov. V aktuálnej neľahkej situácii sú tieto permanentky veľkým darčekom aj pre samotný klub a Steel arénu - subjekty, ktoré nám všetkým ako aj samotnému mestu a regiónu priniesli veľa slávy, radosti a spomienok."

V rámci firemných zamestnaneckých benefitov permanentky predstavujú ideálny spôsob, ako stráviť s kolegami, ale aj rodinami viac spoločného času mimo pracoviska.

HC Košice: „Hokejové zápasy v Steel aréne sú ideálnym miestom pre teambuildingy. Veľmi si ich chvália aj zahraniční hostia či návštevy. Permanentky môžu firmy zakúpiť aj zo sociálnych fondov. V neposlednom rade a z hľadiska spoločenskej zodpovednosti môžu firmy týmto spôsobom výrazne pomôcť Steel aréne a hokejovému klubu v čase energetickej krízy. Steel aréna je dôležitým regionálnym centrom športu, kultúry a zábavy a výrazne prispieva k atraktivite prostredia, ktorá je tak častou témou zamestnávateľov. Prosíme preto a apelujeme na firmy, aby skúsili zvážiť kúpu vstupeniek, permanentiek a skyboxov na našich zápasoch. Zamestnancov prosíme, aby sa pokúsili na tento potenciálny benefit upozorniť vo firme, kde pracujú. Všetci bojujeme za spoločnú vec."  

Permanentky budú dostupné len v kategórii CLASSIC a KIDS v rohových sektoroch. Cena pre dospelých je 149 eur, pre deti (do 12 rokov vrátane,  bez nárokov na benefity) 39 eur. Permanentky bude možné zakúpiť online na stránke vstupenky.hckosice.sk (platba prevodom), a to do 16. 12., ich platnosť začne zápasom 22. 12.   

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na adrese vstupenky@hckosice.sk