HC Košice zvyšuje starostlivosť o súčasných aj budúcich partnerov

PRIDANÉ: 11.9.2018

V uplynulej sezóne HC Košice predstavil niekoľko nových možností reklamy na zápasoch A-tímu a sériu zaujímavých marketingových aktivít. Tie sa stretli s pozitívnym ohlasom. Pre nadchádzajúcu sezónu klub preto prichádza s rozšírenou paletou reklamných a balíkových produktov dostupných aj pre menšie firmy, ktoré sa môžu prezentovať počas jednotlivých hokejových zápasov, alebo obdarovať svojich zamestnancov za zvýhodnených podmienok.

V rámci tejto ponuky bolo výrazne rozšírené portfólio interaktívnych produktov, ktoré odprezentujú logo firmy fanúšikom na štadióne, a zároveň podporia vytvorenie dobrej atmosféry (vystreľovanie tričiek, tlieskatká, reklamné prilby a vlajočky, power break - upratovanie ľadu, súťaže).

Firmy by mohli zaujať aj balíkové súbory vstupeniek a permanentiek, ktoré sú skvelým produktom do portfólií zamestnaneckých benefitov.

Zástupcovia participujúcich partnerov sa navyše budú môcť počas sezóny stretnúť na B2B stretnutiach za účasti vedenia a hráčov klubu.

Balíkové ponuky vstupeniek a permanentiek

Hokejový zápas je skvelým miestom pre teambuilding zamestnancov. Zároveň je to možnosť sprostredkovať nevšedný zážitok zahraničným obchodným návštevám, kolegom a hosťom. Aj preto prišiel klub s balíkovými ponukami vstupeniek a permanentiek s množstevnou zľavou.

Výhodou balíkov permanentiek je, že ich benefity môžu ich držitelia využívať počas celej sezóny. V ponuke sú aj balíky vstupeniek, pričom ich použitie nie je limitované výberom konkrétneho zápasu. Napríklad, po zakúpení balíka 100 vstupeniek ich môžu zamestnanci alebo návštevy firiem použiť postupne pre rôzne zápasy.

Platnosť vstupeniek je ohraničená koncom základnej časti sezóny. Ceny balíkov sú samozrejme zvýhodnené. Produkty sú vhodné aj pre intrafiremné benefitové systémy. Podnikatelia tak môžu podporiť košický hokej, a zároveň dajú svojim zamestnancom niečo navyše.

Zoznam dostupných foriem reklamy: