Hokejisti si želajú zdravie a úspešnú sezónu

PRIDANÉ: 30.12.2018

Možno ste to ani netušili, ale novoročné priania sú vo svete tradičnejšie ako vianočné pozdravy. Ľudia pokladajú za povinnosť zaželať svojim blízkym veľa šťastia a pekných chvíľ do nasledujúcich mesiacov. Preto aj my sa pripájame a želáme všetkým našim fanúšikom všetko dobré do roku 2019 a ďakujeme za priazeň, ktorú ste nám v roku 2018 prejavovali. Šťastný nový rok praje kolektív HC Košice.

Július Lang, prezident HC Košice: „Ja prajem sebe a všetkým priateľom a fanúšikom veľa zdravia, lebo to je to najdôležitejšie a my si ho vážime, až keď ho nemáme. Takže hlavne to zdravie, šťastie a všetko ostatné už príde samo.“

Roman Šimíček, hlavný tréner HC Košice: „Ja by som chcel popriať do nového roku všetkým hlavne zdravie, a to sa týka tak tímu, ako aj všetkých ľudí. To ostatné príde samo. A pre nás také osobné prianie, aby tých športových úspechov bolo veľa a hlavne, aby sme to dotiahli tam, kam všetci chceme.“

Vladislav Habal:Do nového roka si prajem hlavne zdravie pre celú moju rodinu, pre priateľov aj fanúšikov HC Košice. Rok sme ukončili na prvom mieste, ale myslím si, že teraz to všetko ešte len začína. Verím, že sa dostaneme do cieľa a vyhráme aj posledný zápas v tejto sezóne.“

Roman Žitný: „Čo si prajem do nového roka? Aby som bol zdravý. Tak isto, aby moja rodina bola zdravá a šťastná. Myslím si, že to je to najdôležitejšie. Zdravie, šťastie a lásku mať. To isté prajem aj všetkým našim fanúšikom.“

Martin Dudáš: „Ja si prajem, aby sme zakončili víťazne túto sezónu. Chcem aj pozdraviť našich fanúšikov a zaželať im veľa šťastia a zdravia do nového roka. To sú tie naozaj dôležité veci.“

Evan Brophey: „Prajem si, aby sme hrali stále tak dobre. Učiniť hru trochu konzistentnejšou proti všetkým tímom a všetko bude fajn.“

Laco Nagy: „Tak ja hlavne toho zdravia pre celú rodinu ale, aby sme aj vyhrali túto sezónu. Taktiež fanúšikom prajem veľa toho zdravíčka, lebo to je najdôležitejšie.“

Jakub Suja: „Tak ako všetci športovci, aj ja si prajem veľa zdravia, lebo to je najdôležitejšie. Taktiež pohodičku pre rodinu a aby bola zdravá.  No a čo sa týka toho ľadu, nech hráme naďalej tak, ako sme zakončili tento rok. A musím poďakovať aj fanúšikom za ich čas a energiu. Pre nás je to veľmi dôležité. Chcem im teda popriať všetko dobré do nového roka a dúfam, že takto budú fandiť aj naďalej.“

Gabriel Spilar: „Klišé, klišé. Pre každého veľa zdravia, pre blízkych, rodinu a fanúšikov. Aby sme mohli hrať hokej v úplnej pohode a užívali si to. To najdôležitejšie je zdravie a láska.“

Jere Pulli: „Na konci roka sme na prvom mieste, takže určite si prajem, aby sme takto pokračovali naďalej. Tiež, aby sme tie góly strieľali o niečo viac a vyhrávali čo najviac zápasov. A čo ešte… titul v lige, to je to, čo si prajem do nového roka.“

Tomáš Netík: „Jednoduché. Prajem si zdravie pre celú moju rodinu. To ostatné je až druhé v poradí.“

Patrik Lušňák: „V prvom rade určite to zdravie, nech slúži a nech je to lepšie aj na ľade. Prajem si zlepšiť svoju hru, lebo momentálne to nie je podľa mojich predstáv. Musím hrať oveľa lepšie a to by som chcel zmeniť v novom roku.“

Peter Galamboš: „Fanúšikom by som zaželal hlavne veľa zdravia a lásky a aby sme ich potešili budúci rok. Takže pre seba a pre tím si prajem vytúžené víťazstvá a ,samozrejme, už spomenuté zdravie, pretože všetci musíme byť fit.“

Marcel Haščák: „Prajem nám všetkým, celej mojej rodine a aj fanúšikom tú najdôležitejšiu vec, a to je zdravie.“

Tomáš Hričina: „Všetkým by som poprial hlavne veľa zdravia, to je asi prvoradé, ale aby sme mali aj to povestné šťastie. Nech sa nám celému mužstvu darí, nech sa nám vyhýbajú zranenia a nech je to ten najúspešnejší rok, čo sa týka hokeja.“

Christian Michalčin: „Fanúšikom by som do nového roku poprial veľa zdravíčka a šťastíčka a dúfam, že nás prídu v čo najväčšom počte podporiť v každom domácom zápase aj v tom ďalšom roku.“

Filip Vrábeľ: Veľa zdravia, šťastia, lásky, peňeži a nech fanúšikovia chodia ďalej fandiť hokeju.“

Šimon Petráš: „Do nového roka prajem všetkým zdravie, nech sú všetci šťastní a spokojní, nech v pokoji prežijú Silvestra. A moje také osobné prianie je asi to, aby sa mi v tom hokeji darilo a aby sme úspešne dokončili sezónu.“

Ľubomír Výrostek, masér: „Ja si prajem, aby sme boli všetci zdraví, hráči, realizačný tím a, samozrejme, prajem si, aby sme vyhrali titul. Veľmi si to prajem lebo potom budeme aj šťastní.“

Tomáš Klíma: „Samozrejme, prajem nám všetkým, aby sme boli zdraví a aby sme túto sezónu potiahli do víťazného konca.“

Václav Čížek: „Chcel by som do nového roka popriať všetkým hlavne zdravie, šťastie a aby nás čo najviac ľudí chodilo podporovať, ale hlavne aby mali z hokeja radosť. Pre seba a svoju rodinu si prajem zdravie.“

Igor Ignatuškin: „Prajem všetko najlepšie do nového roka, všetkým želám zdravie, hlavne rodine, blízkym, veľa lásky a nám športovcom úspechy a to, aby sme sa stali víťazmi v lige.“

Patrik Koch: „Ja si želám hlavne zdravie, šťastie, pohodu pre celú moju rodinu, pre všetkých ostatných, samozrejme, tiež. Hlavne nech sa každému darí, nech sa im plnia priania a nech dodržia svoje novoročné predsavzatia.“

Rastislav Rusič, výkonný riaditeľ HC Košice: „V prvom rade chcem poďakovať všetkým fanúšikom, ktorí nás podporovali po celý rok. Do roku 2019 im želám, aby po zápasoch a zvlášť v play-off, odchádzali spokojnejší ako tomu bolo v roku 2018. Úspech nechodí sám, ale ide sa mu na proti tvrdou prácou a cez bolesť, tak našim hokejistom želám, aby sa im pri napĺňaní cieľa vyhýbali zranenia.“

Kolektív pracovníkov HC Košice vám želá úspešný rok 2019!