Klubový e-shop prichádza s novinkami

PRIDANÉ: 18.11.2020

HC Košice prevádzkuje e-shop vo vlastnej réžii od júla tohto roka. Po prvých mesiacoch “skúšobnej” prevádzky, ktoré poznamenali aj ochranné opatrenia, sa podarilo odstrániť nedostatky a e-shop Oceliarov hlási pred Vianocami niekoľko zaujímavých noviniek. Náš tím zároveň posilnili noví dobrovoľníci, ktorí nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Vopred ďakujeme všetkým za podporu. 

 

f

Pri nákupe nad 35 Eur darček zdarma

Kniha je jedným z najkrajších darčekov a každý správny fanúšik by mal ovládať históriu svojho klubu. Knihu 90 rokov košického hokeja vám teraz pribalíme ku každej objednávke nad 35 Eur. 

a

Podpisy celého tímu alebo venovanie od hráča

Ďalšou novinkou sú produkty v sekcii “Podpisy”, ktoré si zákazník môže nechať podpísať všetkými hráčmi, alebo si vyžiadať podpis, či dokonca venovanie od konkrétneho hráča. Pri objednávke je možné uviesť, na ktorú časť produktu by mali byť podpis/podpisy aplikované. 

s

Hrané dresy hráčov

Veľkú zberateľskú hodnotu majú aj hrané dresy samotných hráčov (dresy, v ktorých hráči odohrali aspoň jeden zápas). Tie sú v ponuke takisto s možnosťou podpisu hráča. 

a

Edícia pre partnerské školy

Žiaci partnerských základných škôl si budú môcť objednať šály a vrecúška s názvom ich školy. 

a

Ďakovné podpisové karty

Ku každému nákupu vám teraz pribalíme aj hráčom vlastnoručne podpísanú kartu, ako malé poďakovanie za vašu podporu. 

 

Garancia doručenia do Vianoc

Niektoré produkty máme na sklade (expedujeme do 2 pracovných dní), iné pre vás musíme objednať. Zdržanie pri doručení spôsobuje aj personalizácia (číslo a meno na želanie), ktoré však nie sú povinné. Okrem doručenia poštou ponúkame možnosť vyzdvihnutia v prevádzke v Steam Factory v OC Optima. Pri objednaní viacerých produktov počkáme na ich kompletizáciu a vyexpedujeme ich v jednej zásielke. 

Špeciálne želania fanúšikov

Radi zvážime akékoľvek požiadavky fanúšikov. Pošlite nám vašu požiadavku na eshop@hckosice.sk

Zákaznícka podpora 

Akékoľvek otázky radi zodpovieme prostredníctvom e-mailu a telefónu. 

 

 

GALÉRIA