Korčuľovanie s hráčmi HC Košice a Mikulášom si užili malí aj veľkí

PRIDANÉ: 10.12.2019

Hokejisti A-mužstva HC Košice si aj tento rok počas reprezentačnej prestávky našli čas na svojich najvernejších fanúšikov a spoločne vykorčuľovali na ľad košickej Crow arény. Nadviazali tak na vydarenú minuloročnú premiéru, ktorá si získala priazeň nejedného hokejového nadšenca.

Okrem príležitosti zakorčuľovať si spolu s Oceliarmi sa tak všetkým zúčastneným naskytla jedinečná možnosť spoznať našich chlapcov aj trošku bližšie - prehodiť pár slov a odniesť si domov cenné suveníry v podobe podpisov či fotiek. Na svoje si, samozrejme, prišli nielen dospelí, ale aj tí najmenší, ktorých okrem prítomnosti samotných hráčov potešil aj Mikuláš so svojím sprievodom. O zábavu sa počas celej akcie staral náš fantastický moderátor Robo Mamčák.

Dávid Skokan: „Je super stretnúť sa takto s deťmi a našimi fanúšikmi. My hráme hokej hlavne pre nich, a preto je pekné, že sme sa mohli takto stretnúť a spolu si zakorčuľovať. Ľudia môžu prísť a vidieť, že sme z mäsa a kostí, úplne obyčajní ľudia. Môžu sa s nami porozprávať, rozdáme im nejaké podpisy či fotky.“

Jakub Suja: „Toto podujatie sa koná už po druhýkrát, takže je to určite vydarená akcia. Je tu výborná priateľská atmosféra, ľudia si s nami môžu trošku zakorčuľovať a zoznámiť sa aj osobnejšie. Určite je to vynikajúca myšlienka a sme radi, že klub organizuje aj takéto akcie.“

Andrej Košarišťan: „Veľmi vydarená akcia, prišlo veľa ľudí, čo je super. My sa z toho veľmi tešíme, dúfame, že aj ľudia si prídu na svoje a zídeme sa takto aj o rok. Je fajn, že fanúšikovia si s nami môžu spraviť fotku, získať podpis a sú z toho šťastní, je to pre nás to najmenej. Energiu čo dávame, dostávame naspäť.“

Martin Belluš: „Je super, že sa môžeme takto priblížiť k fanúšikom. Odfotíme sa s nimi, rozdáme im zopár podpisov. Dúfam, že ich aspoň trošku potešíme a spríjemníme im prichádzajúce sviatky. Vždy je  fajn, keď sa robia takéto akcie viackrát do roka, určite by sme ich privítali aj viac.“

Tomáš Slovák: „Vynikajúca akcia a je tu veľa detí, čo je základ. Predtým sa takéto akcie nerobili, ale teraz majú fanúšikovia skvelú možnosť spoznať nás aj bližšie, čo je super. Určite by mi nevadilo, ak by klub zorganizoval viacero takýchto akcií.“

Juraj Milý: „Takéto akcie s fanúšikmi a deťmi sú podľa mňa najkrajšie, je to veľká radosť a energia. Je fajn, že aj my môžeme byť v kontakte s fanúšikmi, predsa nás vidia len na ľade, a niekedy si môžu myslieť, že sme nejakí iní, ale taktiež sme ľudia. Cez sezónu nie je veľa času na takéto akcie, ale teraz je pauza, takže sa to super využilo.“

Juraj Eliáš: „Ja si dnešok veľmi užívam. Myslím, že takéto akcie určite potešia fanúšikov, je dobré mať s nimi aj takýto styk. Určite by sme privítali viac takýchto akcií, len náš plán je počas sezóny dosť náročný, fanúšikom sa to možno nezdá, ale dodávajú nám množstvo energie."

Všetkým zúčastneným ďakujeme za príjemné stretnutie a tešíme sa na vás opäť o rok!

HC Košice Media Team (zek, pal)