Košickí hokejisti na EYOF 2023

PRIDANÉ: 23.1.2023

Dnešným dňom začína naša reprezentačná 17 svoje pôsobenie na Euróspkom olympijskom festivale mládeže, ktorý sa bude odohrávať tento rok v talianskom Udine.  Náš klub bude mať na tomto podujatí dvojnásobné zastúpenie.

Do nominácie trénera Michala Hreusa sa prebojovali brankár Sebastian Bodnár a útočník Michal Liščinský. Členom realizačného tímu bude aj košický odchovanec Rastislav Staňa, ktorý je trénerom brankárov.

Michal Hreus, hlavný tréner SR 17: „Nominácia sa nerodila ľahko, keďže je to akcia mimo asociačného termínu. Museli sme výber hráčov konzultovať s klubovými trénermi a sme radi, že nám ich uvoľnili. Ďakujeme, že chlapcom dali príležitosť a poradia si bez nich v lige, hoci hrajú v jednotlivých tímoch kľúčovú úlohu.“

Program SR 17 na EYOF

PONDELOK 23. JANUÁRA

Slovensko – Fínsko (16.30)

UTOROK 24. JANUÁRA

Nemecko – Slovensko (16.30)

O ďalšom programe rozhodne umiestnenie v základnej skupine

zdroj: hockeyslovakia.sk

Našim chlapcom tak ako aj celému reprezentačnému tímu budeme držať palce.