Kúpte si zlatú permanentku ešte dnes a užívajte si jej výhody už tento piatok!

PRIDANÉ: 11.9.2018

Milí športoví priatelia, úvodný extraligový zápas Košice - Zvolen sa nezadržateľne blíži a vy máte stále možnosť kúpiť si jednu z našich permanentiek.

Držitelia strieborných a zlatých permanentiek môžu už tento piatok cestovať na zápas prostriedkami MHD úplne zadarmo, samozrejme rovnako aj zo zápasu domov!

Nové karty majú aj ďalšie benefity, ako sú zľavy v našom fanshope, na vybrané menu v bufetoch, či parkovanie v parkovacom dome Cassovar.

Po zápase – ale aj kedykoľvek inokedy – vás čakajú výrazné zľavy v reštaurácii Pivovar Hostinec na Hlavnej alebo v multikine Ster Century.

Nezabudnite, že každý držiteľ zlatej alebo detskej permanentky od nás dostane aj krásny a kvalitný šál. (Držitelia zlatých kariet získavajú aj cash-back)

REGISTRUJTE sa do vernostného programu „Stodola“!   Ten spočíva v zbieraní bodov, ktoré si budete môcť vymeniť za ďalšie vstupenky alebo špeciálnu kolekciu predmetov HC Košice, o ktorých vás budeme informovať v najbližšom období. Body pripíšeme aj všetkým držiteľom permanentiek – najviac sa zlaté.

Permanentku je možné „nabiť“ alebo zakúpiť na internete prostredníctvom webovej stránky www.ticketportal.sk , fyzicky potom na predajnom mieste Ticketportalu v obchodnom centre Optima, prípadne na ďalších miestach, o ktorých informujeme  na tejto webovej stránke.

Aj deti cestujú s detskými permanentkami na zápas a zo zápasu zadarmo, aj deťom pribalíme jedinečný šál.

V priebehu sezóny prídeme pre našich permanentkárov aj s ďalšími špeciálnymi ponukami, s ktorými sa budeme snažiť podporu, ktorú ste nám kúpou permanentky preukázali, čo najviac oplatiť!

Informácia k parkovaniu:
Do parkovacieho domu Cassovar môžete vojsť dvoma hlavnými vstupmi (SEVER - strana Novej nemocnice) a (JUH - strana väznice). Pri vstupe priložte permanentku na čítacie zariadenie parkovacieho systému. Po otvorení rampy zaparkujte na prvom voľnom parkovacom mieste. Vstup do parkovacieho domu peši je prostredníctvom hlavného vstupu do budovy Cassovar cez výťahy umiestené na prízemí budovy resp. cez hlavný vjazd (JUH - strana väznice) do parkovacieho domu. Úhrada prípadného parkovného (dve hodiny máte zadarmo): pred nástupom do vozidla navštívte platobnú stanicu, kde po priložení parkovacej karty na čítacie zariadenie uhraďte prípadné parkovné (mincami/bankovkami). Máte však možnosť predplatiť si na permanentku parkovací kredit vo výške 5 € alebo 20 €. Pri budúcej návšteve vám bude z tohto parkovacieho kreditu prípadné parkovné odrátané. Pri výstupe priložte permanentku k čítaciemu zariadeniu a rampa sa otvorí. V prípade zobrazenia hlášky "nedostatočný kredit" uhraďte parkovné v platobnej stanici podľa inštrukcií.