Oceliari v reprezentácii

PRIDANÉ: 7.11.2022

Počas reprezentačnej prestávky sa vo výberoch Slovenska predstavia niekoľkí hráči z nášho klubu, ktorí nás budú zastupovať v rôznych kategóriách.

SR-A

Už tradične sa naše reprezentačné A-mužstvo predstaví na Nemeckom pohári. V Krefelde nás čakajú konfrontácie s domácim Nemeckom, Dánskom a Rakúskom.

Do nominácie sa z HC Košice prebojoval brankár Dominik Riečický, ktorý absolvoval premiéru v národnom drese počas prípravy na majstrovstvá sveta.

Štvrtok 10. november:

Slovensko - Rakúsko 16.15 h

Sobota 12. november:

Slovensko - Dánsko 14.30 h

Nedeľa 13. november:

Slovensko - Nemecko 14.30 h

SR-20

Naša dvadsiatka sa predstaví na Turnaji štyroch krajín vo švajčiarskom meste Monthey, kde si zmerá sily s domácimi Švajčiarmi, Nemcami a Nórmi.

Z nášho mužstva sa na turnaji predstavia brankár Patrik Jurčák, ktorý momemntálne chytá v košickej juniorke, obranca Antonín Bartoš a v realizačnom tíme bude pôsobiť aj masér Ľubomír Výrostek.

Švajčiarsko – Slovensko 19.30h

Nemecko – Slovensko 15.30h

Nedeľa 13. november

Slovensko – Nórsko 11.00h

SR-18

Zverenci trénera Tibora Tartaľa sa zúčastnia na turnaji Troch krajín vo Füssene, kde sa okrem domáceho Nemecka predstaví reprezentácia Dánska.

Na turnaji sa predstavia aj dorastenci z nášho klubu. Zastupovať nás budú Adam BeluškoTimotej Varga.

Dánsko – Slovensko 15.00h

Nemecko – Slovensko 11.00h

SR-17

Slovenskú hokejovú reprezentáciu do 17 rokov čaká počas najbližšej asociačnej prestávky (10. – 12. novembra) domáci Turnaj štyroch krajín v Poprade za účasti rovesníkov z Nemecka, Švajčiarska a o rok staršieho výberu Francúzska.

Z nášho klubu sa turnaja zúčastní jediný hráč a to konkrétne Michal Liščinský.

Štvrtok 10. november

Slovensko – Švajčiarsko 17.00h

Slovensko – Nemecko 17.00h

Slovensko – Francúzsko 15.00

SR-16

Hokejová reprezentácia do 16 rokov sa zúčastní Turnaja troch krajín v Česku. Okrem domácej reprezentácie sa predstaví proti rovesníkom zo Švajčiarska. V dodatočnom prípravnom zápase sa predstavíme proti pražskej Sparte.

Náš klub bude na tomto turnaji reprezentovať Timotej Kubizniak.

Streda 9. november

Česko – Slovensko 14.30h