PERMANENTKY na novú sezónu sú v predaji

PRIDANÉ: 11.6.2019

HC Košice priniesol v nedávno uplynulom období pre fanúšikov množstvo inovatívnych zmien. V tomto trende chceme pokračovať aj naďalej a v nadchádzajúcom ročníku príde na rad viacero ďalších noviniek.

ZÁKLADNÁ CENA PERMANENTIEK (KLUBOVÝCH KARIET) SA NEMENÍ

Pre budúcu sezónu najvyššej slovenskej hokejovej súťaže 2019/2020  sa cena permanentiek  NEMENÍ. To znamená, že tak klasická, ako aj strieborná a zlatá klubová karta (permanentka) si zachovávajú svoju nominálnu hodnotu z minulého súťažného ročníka. Zároveň platí, že každý držiteľ zlatej permanentky aktivovanej do minulej sezóny 2018/2019, si môže pri dobíjaní opäť zlatej karty uplatniť do nedele 14. júla 2019 CASH-BACK, t.j. zľavu vo výške 20 Eur.  To znamená, že súčasného majiteľa zlatej karty bude stáť jej predĺženie 127 alebo 149 Eur (podľa sektoru), teda nie 147, resp. 169 Eur.

BENEFITY POKRAČUJÚ

HC Košice si váži vzťah svojich najvernejších fanúšikov,  držiteľov permanentiek.  Benefitmi vám aj v novom roku mienime zvýhodniť nákup permanentiek, pričom pri ich plnom využití vás permanentka v konečnom účtovaní môže vyjsť hoci len 30 Eur!

Finančne efektívne, a tým výrazne znižujúce náklady na obstaranie permanentiek, sú opäť pripravené zľavy u našich vybraných partnerov.  So zľavou môžete nakupovať nielen v našom fanshope, ale aj platiť konzumné v reštaurácii Pivovar Hostinec na Hlavnej ulici v Košiciach.

 Úplnou novinkou je zľavnené nakupovanie v predajniach Bauer! Spoločnosť All Sports Slovakia poskytne držiteľom klubových kariet GOLD a SILVER zľavu vo výške 15 %, ktorá platí na nákup tovaru vo všetkých jej predajných miestach na Slovensku. 

Ďalšou novinkou je zľavnené cvičenie vo všetkých fitnes centrách spoločnosti FITNESS VISION pod názvom Neonka! Zľava na každý vstup so striebornou a zlatou permanentkou je 20 %.

Zachovanou zostáva zľava v multikine Ster Century (OC Galéria Košice) – každý film si budete môcť aj naďalej pozrieť so zľavou 1 Eura.

Pokiaľ ste dochádzali na zápasy autom, budete môcť využívať aj zvýhodnené parkovanie v Parkovacom dome Cassovar Business Center neďaleko Steel arény zostáva.

Otvorenou zostáva otázka bezplatného cestovania v MHD na domáce hokejové zápasy, ktorá je v súčasnosti stále v štádiu riešenia. Pred vyriešením tejto  otázky však uprednostňujeme zahájenie predaja permanentiek a v prípade úspešného doriešenia aj tohto benefitu vás budeme včas informovať.  

Pre držiteľov zlatých permanentiek zostáva zachovaná garancia semifinále – CASH BACK 20 Eur.   

Nuž a malým poďakovaním pre každého držiteľa zlatej alebo detskej permanentky  bude čiapka, ktorá tak s kvalitným klubovým šálom z vlaňajšej sezóny doplní vašu zápasovú výbavu.

Vstup na prípravný zápas bude pre všetkých permanentkárov až do zaplnenia haly zadarmo.

Zrekapitulujme si teda výhody, ktoré získate nákupom permanentiek v praxi.

Zľavy vo fanshope HC Košice sa vzťahujú pre strieborných a zlatých permanentkárov na ľubovoľný nákup. Zľava je 10 %, a to aj pri opakovanom nákupe, platí samozrejme pre nákup v akejkoľvek hodnote.

Zľavy v predajniach Bauer od spoločnosť All Sports Slovakia pre držiteľov strieborných a zlatých permanentiek vo výške 15 %, ktoré platia na nákup tovaru vo všetkých jej predajných miestach na Slovensku. 

Zľavnené cvičenie vo všetkých fitnes centrách spoločnosti FITNESS VISION pod názvom Neonka na každý vstup so striebornou a zlatou permanentkou je 20 %.

15 %-nú zľavu v najstaršej slovenskej reštaurácii Pivovar Hostinec na Hlavnej ulici v Košiciach vám naďalej ponúkame počas celého roka. Platí pre akúkoľvek útratu a opakovane, takže cena striebornej alebo zlatej permanentky sa vám môže veľmi rýchlo vrátiť.

Zľava v kine Ster Century v OC Galéria Košice bola opísaná už vyššie - 1 euro sa vám odráta z každej vstupenky, a to aj opakovane, kedykoľvek. 1 strieborná alebo zlatá permanentka = 1 zľava.

Parkovanie v Parkovacom dome Cassovar Business Center máte 2 hodiny zadarmo, za ďalšiu hodinu zaplatíte 1 Euro. Na vstup do podzemnej parkovacej haly vám postačí permanentka – strieborná alebo zlatá – žiadnu ďalšiu kartu alebo lístok z parkovacieho automatu potrebovať nebudete.

Bezplatný vstup na domáci prípravný zápas pre všetkých permanentkárov  je samozrejmosťou.

Čiapky pre držiteľov zlatých kariet budú jedinečné, darujeme ich aj vašim deťom k detskej permanentke.

Garancia semifinále pre držiteľov zlatých kariet nebude chýbať ani v novom ročníku. Spočíva v kredite vo výške 20 Eur pre nákup zlatej permanentky na sezónu 2020/2021 pri prípadnom nepostúpení do semifinále play-off 2019/2020.

Dôležité UPOZORNENIE: Pri dobití permanentky on-line do 14.7.2019, bude potrebné následne si do 12. septembra 2019 v jednom z predajných miest uvedených nižšie, zameniť nálepku na permanentke pre aktuálnu sezónu 2019/2020. (Túto nálepku je potrebné mať pri čerpaní benefitov a pri vstupe na domáce zápasy).

ČO VŠETKO KÚPOU PERMANENTKY ZÍSKATE BEZ OHĽADU NA ZVOLENÚ TRIEDU

Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre klasickú,  striebornú alebo zlatú klubovú kartu, odpadne vám opakované zháňanie vstupeniek na jednotlivé zápasy počas sezóny aj play-off, ale v porovnaní s cenou vstupeniek získate  výraznú zľavu. 

Tým najpodstatnejším samozrejme vždy zostane GARANTOVANIE STÁLEHO MIESTA, pre mnohých z vás roky toho najobľúbenejšieho v Steel aréne!

Neopomenuteľnou skutočnosťou bude aj automatická rezervácia vášho miesta do ďalšej sezóny po sezóne 2019/2020, teda do sezóny 2020/2021.

A EŠTE POZOR: do 14. júla 2019 zvýhodníme prvých 100 úplne nových záujemcov o permanentky, bez ohľadu na zvolený druh.

DOSTUPNEJŠÍ HOKEJ PRE DETI

Každú detskú permanentku  predáme k tej „dospeláckej“ len za 50 Eur, čo je 70 %-ná zľava! Detskú permanentku teda nie je možné zakúpiť samostatne, ale iba so zlatou, striebornou alebo klasickou.  A tiež POZOR: detskú permanentku si môžete dobiť - zaobstarať len v kamennej predajni - viď nižšie, kúpa detskej permanentky cez internet nie je možná. 

Aj deťom pridáme k permanentke čiapku.

KDE SI môžete PERMANENTKU zakúpiť a vyzdvihnúť?

  1. Novú permanentku si môžete zakúpiť na týchto predajných miestach Ticketportalu:

Steel aréna – pokladňa Ticketportal, Nerudova 12, 04011 Košice - Západ
Otváracie hodiny: Po-Pia: 15:00 - 18:00 (od stredy 12. júna 2019)

TICKETPORTAL Atrium Optima, Moldavská cesta 32, 04001 Košice - Juh
telefón: 0905 149 577, e-mail: optima@ticketportal.sk
Otváracie hodiny: Po-Ne: 09:00 - 21:00 (od stredy 12. júna 2019)

(stánok sa nachádza v priestore pred vstupom do predajne Intersport)

Ticketportal Prešov, Vihorlatská 2A, ZOC MAX Prešov, 08001 Prešov
telefón: 0917/759 358, e-mail: presov@ticketportal.sk
Otváracie hodiny:  Po-Ne: 9:00 - 21:00 

Čakáme vás od stredy 12. júna 2019!

  1. Permanentky si môžete samozrejme zaobstarať aj on-line. V prípade on-line kúpy si príslušnú „kartičku“ vyzdvihnete  po pridelení voucheru v pokladni Steel Arény alebo v OC Optima v Košiciach.

Naši verní fanúšikovia obdržia do 14.6.2019 od spoločnosti Ticketportal e-mailom rezervačný kód, na základe ktorého si budú môcť uplatniť svoje predkupné právo na miesta z predchádzajúcej sezóny.

Postup uplatnenia nájdete tu: https://www.hckosice.sk/sites/default/files/inline-files/tutorial-navod-ticketportal.pdf?fbclid=IwAR3hvWPVnu04LK3Zef1dw1dw3DlWzJ7cCYlgOxlwhWDTHB06_NAjYM5tqmU

Tí fanúšikovia, ktorí neuviedli pri kúpe permanentky svoj email, alebo rezervačný kód od spoločnosti Ticketportal neobdržia do piatku 14. júna 2019, môžu oň dodatočne požiadať na adrese: hotline@ticketportal.sk a na základe overenia údajov (meno, miesto), im bude zaslaný rezervačný kód dodatočne.

POKRAČUJE aj vernostný program STODOLA.

HC Košice je veľká komunita fanúšikov. STODOLA je zbieranie klubových bodov a ich výmena za ďalšie odmeny. 
Aj preto získate kúpou zlatej permanentky 240 bodov, striebornej 160 bodov a klasickej 80 bodov. Takže už len samotnou registráciou v Stodole a kúpou permanentky získavate hodnotovo 1 až 3 vstupenky na vybraný zápas základnej časti v novej sezóne. 

Milí priatelia, verní fanúšikovia košického hokeja! Veríme, že budúcnosť nášho klubu je našou spoločnou vecou. Poďme spojiť sily!

Košice do toho!

GALÉRIA