Premiérové stretnutie potencionálnych členov média tímu HC Košice

PRIDANÉ: 30.10.2019

V utorok 29.10. 2019 sa  v priestoroch Siene slávy HC Košice uskutočnilo pracovné stretnutie tuctu záujemcov o dobrovoľnícku prax pre HC Košice Media Team. Míting viedli riaditeľ marketingu spoločnosti Ness Stanislav Mucha a organizačný manažér HC Košice Vojtech Petty.

Po zhliadnutí pútavého spomienkového videa z prostredia košického hokeja si potenciálni adepti spolupráce vypočuli zaujímavú prezentáciu, ktorej cieľom bolo priblíženie fungovania klubu v marketingovej, mediálnej a PR oblasti. Boli podané informácie o jednotlivých redakčných pozíciách a povinnostiach, ktoré navonok nie sú vždy viditeľné, no pre chod klubu sú o to dôležiejšie. Išlo hlavne o oblasti „PRESS – PHOTO - EVENT“.

Z otvorenej a priamej komunikácie rezultovalo vysvetlenie požiadaviek na tú – ktorú pozíciu i na členstvo v rodine Oceliarov všeobecne.

Priestor prezentovať svoje záujmy a predstavy spolupráce dostali samozrejme aj prítomní záujemcovia.

Na záver prekvapil prítomných organizačný manažér Vojtech Petty, ktorí prakticky všetkých zúčastnených skúšobne zaradil do vybranej pozície už pre nadchádzajúcu dvojicu domácich záasov HC Košice proti Budapešti a Nitre. „Mladí ľudia sú kreatívni, nápadití, robíme s nimi naozaj veľmi radi, čo je ľahko rozpoznateľné. Chýbajú im naše skúsenosti, čo je pochopiteľné, a niekedy aj nadhľad, ktorý sa časom tiež dostaví. Budem rád, ak Baška Halušková a Lucia Sajgóová, ktoré v našom tíme vyrástli v krátkom čase na profesionálnu úroveň, nájdu svojich nasledovníkov,“ povedal v závere stretnutia Petty.

Stanislav Mucha, člen marketingovej rady HC Košice: „Som rád, že záujem o spoluprácu a podporu prejavilo toľko adeptov. Už teraz vieme, že medzi nimi nájdeme 3-4 veľmi kvalitných ľudí, ktorí budú pre media tím veľkým prínosom. Klub aj v tomto ohľade potvrdil, že sa otvára komunite a dáva priestor každému, kto chce pomôcť v jeho napredovaní."