Spilar, Šedivý, Staňa, Jurčo a Černák. Pätica, vďaka ktorej je kúpa lákavejšia.

PRIDANÉ: 6.6.2018

Včerajší predaj permanentiek na hokejovú sezónu 2018/2019 v OC Optima mal ozajstný úspech. Fanúšikovia HC Košice mali tentokrát možnosť zakúpiť si permanentky od Gabriela Spilara a Eduarda Šedívého, podporiť ich tiež prišli Rastislav Staňa, Tomáš Jurčo a Erik Černák. Po minulom štvrtkovom stretnutí Habal – Dudáš bol záujem fanúšikov ešte väčší. Skutočnosťou je aj to, že nadšencov HC Košice prišlo skutočne veľa a pri stánku Ticketportalu ich už čakala pätica hokejistov, s ktorými mali možnosť odfotografovať sa a odísť s čerstvo podpísanou permanentnou vstupenkou.

K predaju permanentiek sa vyjadril košický odchovanec, útočník Chicago Blackhawks a slovenskej reprezentácie Tomáš Jurčo, ktorý zdôraznil, že vlastniť permanentku na zápas svojho obľúbeného tímu v zahraničí predstavuje výsadu. Špeciálne v tom Chicagu je záujem o hokej obrovský a tam sú permanentky vypredané desať rokov dopredu a je strašne ťažké nájsť si miesto už len na jeden zápas. Strašne veľa rôznych akcií máme aj my, no v Chicagu žije veľa ľudí, takže aj to určite pomáha, veď Chicago je veľké asi ako celé Slovensko. Tu to také výrazné nie je a viem, že tu nie sú ani také platy a ani tu nežije toľko ľudí. Ľudia by však mali podporovať svoj vlastný klub a ukazovať mu dlhodobú priazeň, Košice si to určite zaslúžia.

Majster sveta z roku 2002 Rastislav Staňa prišiel podporiť košických hokejistov aj so svojimi deťmi Ryanom a Rianou. „Deti sa sem vyložene pýtali a mali zážitok zo stretnutia s vranou. Ja už hokej aktívne nehrám a tak sa vždy teší, keď môže stretnúť nejakého hokejistu. On ich nevolá menami, pre neho sú to všetko hokejisti.“

Ďalší odchovanec a majster s HC Košice Erik Černák sa taktiež pozvaniu potešil: "Jednoducho sme veľká hokejová rodina. Je super, že aj klub HC Košice sa vybral týmto náročným smerom a chce byť ku svojim fanúšikom čo najbližšie."

Prečo je dobré byť majiteľom vlastnej permanentnej vstupenky odôvodnila aj dlhoročná fanúšička HC Košice Martina: „Pretože máte prístup na každý jeden zápas, môžete vidieť všetky zápasy naživo a bez zháňania vstupeniek na poslednú chvíľu, sú tam samé výhody a ešte teraz, keď sa v HC otvorili tie nové benefity, určite sa to oplatí.

Ako je už našim fanúšikom známe, súčasťou akcie je viacero noviniek. Okrem klasických permanentiek je možné zakúpiť si ďalšie dve kategórie, medzi ktoré patrí SILVER CLUB CARD a GOLD CLUB CARD. Bližšie informácie o kúpe a výhodách týchto permanentiek nájdete tu: https://www.hckosice.sk/novinky/permanentky-po-novom-startuje-aj-novy-vernostny-program.

Tento týždeň prinášajú pre vás Oceliari možnosť kúpy akejkoľvek permanentky aj na splátky! Tá bude možná v priebehu tohto týždňa, teda od 4. júna do 8. júna, výlučne v Steel aréne v pokladnici č. 2, denne od 15:00 do 18:00, a to prostredníctvom spoločnosti Quatro.

Záujemcovia si permanentné vstupenky môžu zakúpiť či dobiť tak v pokladnici Steel arény, ako aj v stánku Ticketportalu v OC Optima (pri Intersporte)! Neváhajte, čas beží a zvýhodnené ceny máte v ponuke do 17. júna!

(Ďalšie informácie z včerajšieho podujatia už čoskoro, sledujte naše informačné kanály aj na facebooku, instagrame mobilnej aplikácii a twitteri).

HC Košice Media Team
(Vojtech Petty, Stanislav Mucha, Barbora Haluskowa, Lucia Sajgóová, Igor Žovtík)