Spolu to dokážeme, možnosť podporiť klub dostane každý

PRIDANÉ: 18.3.2020

Predčasné ukončenie sezóny prinieslo významné finančné straty všetkým hokejovým klubom a HC Košice nie je výnimkou. Od našich fanúšikov na sociálnych sieťach i formou e-mailu prijímame podnety smerujúce k podpore klubu zo strany fanúšikov, za ktoré sme úprimne vďační.

Vedenie klubu s tímom expertov pracuje na príprave celkovej koncepcie HC Košice pre nadchádzajúcu sezónu, ktorá sa týka ekonomickej a športovej stránky. Klub chce zachovať kontinuitu a pokračovať v nastolenom trende s cieľom napĺňať deklarované ciele a vízie. Jednou z nich je transformácia HC Košice na komunitný klub. Berúc do úvahy aktuálnu situáciu a jej možné dopady na socio-ekonomickú situáciu vo svete, HC Košice môže dlhodobo úspešne fungovať a napredovať len ako pevná súčasť komunity, v ktorej sa všetci jej členovia navzájom podporujú, rešpektujú a ťahajú za jeden povraz.

Marketingový tím HC Košice pracuje na reštrukturalizácii portfólia marketingových produktov s cieľom pripraviť ponuku, ktorá osloví široké spektrum menších i väčších podnikateľov. V rámci predaja permanentiek pripravujeme možnosti kompenzácie „cash-backu“, a zároveň chceme rozšíriť benefity pre ich držiteľov. Týmto vznikne hneď niekoľko možností pre firmy i jednotlivcov, ako HC Košice podporiť.

Tieto ale i ďalšie zmeny chceme Košičanom predstaviť v starostlivo a profesionálne pripravenej komunikačnej kampani, ktorej jediným cieľom bude presvedčiť fanúšikov košického hokeja, že my všetci sme HC Košice a spoločne dokážeme prekonať akékoľvek výzvy.

Sledujte naše komunikačné kanály, je pred nami veľa práce, no určite sa máme aj na čo tešiť.