Starší žiaci pred druhým hracím dňom majstrovského turnaja v Michalovciach

PRIDANÉ: 12.4.2019

V druhý deň konania Majstrovstiev Slovenska starších žiakov naši ôsmaci odohrali zápas proti mužstvu HC Slovan Bratislava - mládež, pred úvodom ktorého sa uskutočnil slávnostný otvárací ceremoniál. Toho sa zúčastnili zástupcovia mesta Michalovce, funkcionári miestneho klubu a Slovenského zväzu ľadového hokeja.

Zápas HC Košice – Slovan Bratislava sledovalo takmer 900 divákov. Naši chlapci po vynikajúcom výkone prehrali 1:2, keď prvé dve tretiny si vypracovali niekoľko vynikajúcich gólových príležitostí, ktoré stroskotali na brankárovi súpera. Zápas sa zdramatizoval v úplnom závere, kedy v rozpätí jednej minúty padli všetky tri góly.

Najlepšími hráčmi boli na oboch stranách vyhlásení brankári, za náš klub to bol Sebastián Bodnár.

Dnes nás čaká súper z Popradu o 15:30 hod., aj tento zápas je možné naživo sledovať na webovej stránke www.hockeyslovakia.sk, ako aj na internetovom YouTube kanále