V mládežníckych reprezentačných kempoch nechýbajú naši Oceliari

PRIDANÉ: 21.7.2020

Slovenský zväz ľadového hokeja oznámil nominácie na blížiace reprezentačné zrazy.  V mládežníckych kempoch bude mať početné zastúpenie aj náš klub.

SR 20

Najstarší juniorský reprezentačný výber sa 19. júla stretol vo Zvolene. Na štvordňovom kempe sa družina vedená hlavným trénerom Róbertom Petrovickým spoločne pripravovuje na tri prípravné stretnutia, ktoré odohrajú naši mladíci v  Sportcentre Lužánky proti tímu Česka. Košičania Samuel Nagy a Roman Faith figurujú v nominácii ako náhradníci na telefonické zavolanie. Tešiť nás  môže fakt, že najmladším nominovaným hráčom je odchovanec košického hokeja, šestnásť ročný útočník Juraj Slafkovský, ktorý momentálne pôsobí vo fínskom TPS Turku.

SR 17

Reprezentačná sedemnástka pod vedením hlavného trénera Romana Sýkoru si v termíne od 28.07 do 31.07 rozloží svoj výcvikový tábor vo Zvolene. Pod Pustým hradom bude hájiť farby nášho klubu štvorica hráčov. Reprezentačnú nomináciu si vyslúžilo brankárske duo Rastislav Eliáš a Patrik Jurčák, obranca Jozef Viliam Kmec a útočník Peter Repčík. Asistentom trénera je Marcel Šimurda, ktorý pôsobí v kategórii dorastu na rovnakej pozícii aj v našom klube.

SR 16

Na prelome júla a augusta (28.07.2020 – 01.08.2020) sa na výcvikovom tábore v Leviciach stretnú hráči výberu do 16 rokov. Šancu predviesť svoje schopnosti bude mať aj dvojica Košičanov. Náš klub bude reprezentovať obranca Leo Eperješi a útočník Lukáš Priščák. Na pozícii náhradníkov figurujú Filip Janočko, Sebastián Pribula a Andrej Tóth.

SR ženy 16 a SR ženy 18

Na reprezentačnom zraze sa od 29.07 do 01.08 spoločne stretnú v Púchove aj ženy patriace do kategórie U16 a U18. Na ľade púchovského zimného štadióna nebude chýbať ani naša talentovaná útočníčka Nina Hudáková.

 

Všetkým nominovaným držíme palce!

 

HC KE Media Team (zek)