Zverejňujeme cenník vstupeniek na sezónu 2019/2020. Vstupenky na prvý zápas proti Slovanu v predaji od piatku 18:00.

PRIDANÉ: 21.8.2019

V novej sezóne pripravil HC Košice niekoľko zmien v cenotvorbe vstupeniek. Nový cenník predovšetkým zohľadňuje divácku atraktívnosť súperov, vychádzajúc z dlhodobých štatistík návštevnosti domácich zápasov. Dôležitými faktormi pri tvorbe cenníka boli však najmä rastúce náklady na prevádzku klubu a všetkých jeho jednotlivých sekcií a zložiek, ako aj znižujúce sa príjmy od reklamných partnerov (hlavne za prenájom ľadových plôch, šatní a ďalších prevádzkových priestorov Steel arény, zvyšovanie minimálnej mzdy a ostatných jej zákonných sadzieb, atď.) a tiež nižšie príjmy od partnerov v oceliarenskom priemysle, zapríčinené súčasnou situáciou v tomto priemyselnom obore.

Novým spôsobom sa HC Košice púšťa aj do skvalitňovania prípravy všetkých svojich mládežníckych tímov. To si vyžiada dodatočné náklady, keď víziou klubu je do niekoľkých rokov hrať s kádrom zloženým prevažne z košických odchovancov s poskytovaním príležitostí mladým hokejistom v čo najskoršom veku.

Klub prijal všetky nové opatrenia po skutočne dôkladnej analýze mnohých faktorov. HC Košice nezvyšoval cenu vstupného už niekoľko rokov, a to aj napriek tomu, že sa náklady na jeho prevádzku každoročne zvyšovali a zvyšujú. Pre našich verných fanúšikov bude určite najdôležitejšia informácia, že cena permanentiek pre nadchádzajúcu sezónu sa ani napriek všetkým uvádzaným skutočnostiam nezmenila a všetci držitelia permanentiek môžu oproti cenám vstupeniek ušetriť viac ako 100 Eur! Do pozornosti všetkých fanúšikov preto dávame, že PERMANENTKY NA NOVÚ SEZÓNU SÚ STÁLE V PREDAJI! V uvádzanej úspore pritom nie sú zarátané rôzne ďalšie benefity, ktoré môžu permanentkári využívať (napr. zľavy v sieti partnerov, až 3 vstupenky grátis v rámci vernostného programu Stodola, a pod.). Výhodnosť permanentiek potvrdzuje aj fakt, že na aktuálnu sezónu si permanentku zakúpila už viac ako polovica návštevníkov domácich zápasov HC Košice.

HC Košice pre svojich fanúšikov zároveň pripravuje atraktívny sprievodný program a tematické zápasy. Do Tipsport ligy sa po 7 rokoch vracia tradičný rival Slovan Bratislava a novinkou je aj 6 zápasov nadstavby po skončení základnej časti. Košický tím podstúpil rozsiahlu obmenu kádra, ktorý sa na turnaji v Pardubiciach prezentoval obetavou hrou s rýchlym korčuľovaním a množstvom osobných súbojov, získal skalp tímu z Vladivostoku (účastník KHL) a vo finále proti domácim Pardubiciam vybojoval 1. miesto. Diváci v Steel aréne sa tak majú na čo tešiť!

Súperi    Pôvodné ceny           Nové ceny
Slovan Bratislava (úvodný zápas, 12. 9.) 5 € / 6 € 14 €
Banský Bystrica, Zvolen, Trenčín, Nitra, Poprad, Michalovce, Miškovec 5 € / 6 € 7 € / 8 €
Nové Zámky, Detva, Liptovský Mikuláš, Budapešť 5 € / 6 € 6 € / 7 €

* Cena všetkých vstupeniek sa v deň zápasu navyšuje o 1 Euro.
Detské vstupenky budú použiteľné na vybraných a takto označených turniketoch.