Výhody a zľavy

vyhody

Podmienkou získania výhod a zliav je preukázanie sa platnou permanentkou HC Košice na sezónu 2019/2020.

Výhody pre držiteľov permanentiek CLASSIC, SILVER a GOLD:

Rezervácia miesta na ďalšiu sezónu (2020/2021) - rezervácia miesta zo sezóny 2019/2020 sezóny pri kúpe / dobíjaní permanentky na ďalšiu sezónu 2020/2021

Vstupné na prípravné zápasy zadarmo - vstup na všetky prípravné zápasy HC Košice pred sezónou 2019/2020 zadarmo

Špeciálne ponuky počas sezóny - HC Košice pripravil pre držiteľov permanentiek rôzne súťaže a špeciálne ponuky. O aktuálnych akciách vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu.

Výhody pre držiteľov permanentiek SILVER a GOLD:

Zľava 10 % vo fanshope Steel arény  - zľava sa týka všetkých produktov v kamennom obchode v priestoroch Steel arény.

Zľava 15% v predajni Bauer - zľava sa týka nákupov športového vybavenia v predajni Bauer.

2 hodiny parkovania v parkovacom dome zadarmo - Parkovací dom Cassovar Business Center ponúka 2 hodiny parkovania zadarmo. Každá ďalšia začatá hodina bude spoplatnená sumou 1 Euro.

Zľava 15 % na konzum v Pivovare Hostinec - zľava sa týka všetkých produktov konzumovaných v Pivovare Hostinec bez ohľadu na výšku účtu.

Zľava 1 Euro v kine Ster Century (OC Galéria) - zľava sa týka všetkých predstavení v danom kine.

Zľava 20% na vstup do fitness centier Neonka - zľava na vstup v sieti v Košiciach.

Výhody pre držiteľov permanentiek GOLD:

Cash-back 20 Eur pri nepostúpení do semifinále - v prípade vypadnutia A-tímu v štvrťfinále play-off 2019/2020 bude držiteľovi permanentky prenesený cash-back (kredit) vo výške 20 Eur na kúpu permanentky pre sezónu 2019/2020.

Pletená čiapka HC Košice - držiteľom permanentiek GOLD klub daruje pletenú čiapku zo špeciálnej edície určenej len pre túto príležitosť.

Výhody pre držiteľov detských permanentiek:

Pletená čiapka HC Košice - držiteľom permanentiek GOLD klub daruje šál zo špeciálnej edície určenej len pre túto príležitosť.

permy