HC Košice venuje pondelkový zápas učiteľom

PRIDANÉ: 22.3.2022

Druhý domáci štvrťfinálový zápas Kaufland Playoff Tipos Extraligy proti Michalovciam sa v Steel aréne odohrá 28. 3. Tento dátum je zároveň sviatkom a Dňom učiteľov. HC Košice sa preto rozhodol venovať tento zápas pedagógom a pozvať ich naň.

Miloslav Klíma, výkonný riaditeľ HC Košice: “K učiteľskému povolaniu v klube chováme veľkú úctu. Viacero našich mládežníckych trénerov pôsobí na základnej škole. So základnými školami máme veľmi dobrý vzťah a po zmiernení opatrení chceme využiť prienik termínov.”

Učitelia budú môcť svoju účasť na zápase nahlásiť skrz riaditeľov škôl. HC Košice zároveň vyzýva stredné a vysoké školy, ktoré by sa chceli do aktivity zapojiť, aby kontaktovali klub zaslaním e-mailu na adresu marketing@hckosice.sk

Miloslav Klíma: “Vstup pre učiteľov bude grátis. Vstupné pre deti do 12 rokov sme ponechali na symbolickej úrovni zo základnej časti vo výške 2 €. Všetky deti spolu s rodičmi a fanúšikmi tak popri hokeji budú môcť poďakovať aj svojim učiteľom formou potlesku.”

V predaji sú stále cenovo zvýhodnené vstupenky na štvrťfinálový dvojzápas. Na oba zápasy je pripravený bohatý sprievodný program.