Hlavný tréner HC Košice Peter Draisaitl je v Košiciach

PRIDANÉ: 9.5.2019

Dnes popoludní priletel na východ republiky novovymenovaný hlavný tréner HC Košice Peter Draisaitl, ktorý bude trénerskú funkciu nášho A-mužstva zastávať nadchádzajúcu sezónu. Na košickom letisku ho privítal športový manažér HC Košice Jan Šťastný, PR manažér Vojtech Petty a za hokejistov kadeti Adam Beluško a Tobias Faith. „Sme radi, že sme pána trénera mohli privítať práve my. Je to pre nás veľká česť podať si ruku s takým významným človekom. Popriali sme mu, nech sa mu v jeho práci darí,“ neskrývali nadšenie mladí hokejisti.

Bezprostredne po príchode vyjadril svoje pocity aj samotný Peter Draisaitl: „Veľmi sa teším, že tu môžem byť, že budem spoznávať mesto aj nových ľudí, nikdy som v Košiciach totiž nebol. Z košických hráčov poznám asi len Jakuba Suju, s ktorým sme sa stretli ešte, keď hral za Mountfield. Som rád, že budem spolupracovať práve s takou kapacitou ako je košický hokejový klub. Teším sa na výzvu, ktorá ma čaká, pretože okamžite, ako som dostal ponuku, som sa o klub začal zaujímať,“ hovorí nový košický tréner.

My želáme Petrovi Draisaitlovi, aby sa v našom klube cítil ako doma a aby mu jeho nová pozícia priniesla úspešné pôsobenie a veľa skvelých výsledkov!

HC KE Media Team (hal, tty)