Navždy odišiel Milan Katunský

PRIDANÉ: 23.7.2018

Po dlhej a ťažkej chorobe zomrel 22. 7. 2018 náš dlhoročný novinársky kolega Milan Katunský. Odišiel vo veku 75 rokov a všetci si ho budeme pamätať vďaka článkom a fotografiám v Oceli východu, v ktorých sa venoval športu a aj hokeju. Milan bol tiež obľúbeným rozhlasovým komentátorom a hlásateľom športových podujatí. Prihováral sa nám z ľadu aj futbalových ihrísk, jeho hlas sprevádzal maratóncov na trati. Bol rozdávačom pohody a vtipu, preto s ním kolegovia radi spolupracovali. Poznal každý šport a basketbalu sa aj sám aktívne venoval. Bol našou živou kronikou a osobne vedel popísať každého športovca do posledného detailu. Vďaka svojej výnimočnej pamäti aj po rokoch vedel vyloviť zážitky spojené s konkrétnym podujatím a hlavne s konkrétnymi menami. To sa týkalo aj U. S. Steel Košice. Medzi tisícmi zamestnancov mal množstvo priateľov a známych. Všetkých poznal po mene a spomenul si aj na to, v ktorom roku nastúpili do firmy a kedy zvíťazili v obľúbenom športe.

Milan Katunský patril k najdlhšie akreditovaným novinárom HC Košice a pravidelne sme sa s ním stretávali na domácich hokejových zápasoch.

Spomeňte si na neho aj vy, už nám fandí zhora.

Rozlúčka s Milanom Katunským sa uskutoční v stredu 25. júla 2018 o 11:00 hod. na Verejnom cintoríne (Rastislavova ulica) V Košiciach.

Česť jeho pamiatke!