Predaj permanentiek zatiaľ v nedohľadne

PRIDANÉ: 20.7.2021

Letné mesiace bývali tradičnými mesiacmi, v ktorých HC Košice spúšťal predaj permanentiek. Z tohto dôvodu si dovoľujeme informovať všetkých bývalých i potenciálne budúcich permanentkárov o plánoch na sezónu 2021/2022.

HC Košice v tomto momente neplánuje spustiť predaj permanentiek. Hlavným dôvodom je pretrvávajúca neistota o využiteľnosti kapacity Steel arény spojená s COVID automatom a avizovanou treťou vlnou pandémie. Ceny permanentiek a vstupeniek sú veľmi silno prepojená s počtom miest dostupných pre predaj. Momentálne je nemožné odhadnúť, ako sa budú pandemická situácia a s ňou spojené opatrenia vyvíjať.

Klub pracuje s viacerými scenármi a hľadá technické možnosti, ako pri rôznych dostupných kapacitách v hľadisku vstup na štadión objektívne a prioritne sprístupniť pre permanentkárov, partnerov a ostatných fanúšikov. O ďalšom postupe bude klub fanúšikov včas informovať.

V HC Košice si všetci želáme, aby sme sa stretli v zaplnenej Steel aréne čo najskôr a pevne veríme, že sa situácia zlepší a domáce zápasy budeme môcť sledovať v čo najväčšom počte.