Ôsmaci bez prehry, hoci so zemiakovou medailou

Pridané: 21.08.2017    autor: tty

Družstvo ŠHT 8 sa vrátilo so Zdeno Chára Cupu 2017

Uplynulý víkend si schuti zahralo aj naše družstvo ŠHT8. Stalo sa tak na turnaji Zdeno Chára Cup v Partizánskom, na ktorom hrali aj Michalovce, Žilina, Zvolen, Banská Bystrica, Trenčín, Hoba Bratislava a domáce Partizánske.

Tréner Anton Bartánus: „Náročné a vyrovnané zápasy nás dobre preverili. Turnaj sme síce  absolvovali bez prehry, ale v  realizácii samostatných nájazdov sme ťahali za kratší koniec. Nechýbalo nám odhodlanie,  ale zaznamenali sme  aj naše nedostatky, ktoré chceme postupne odstraňovať. Dokázali sme otočiť zápasy, v ktorých sme prehrávali, čo slúži našim chlapcom ku cti. Rád by som sa im na tomto mieste poďakoval za vzornú reprezentáciu nášho klubu.“

Výsledky:
1. deň
HC Košice - HOBA Bratislava 6:1
góly Oceliarov: Orosz 2, Kočkár, Gedeon, Gajdoš

HC Košice - Dukla Trenčín  4 : 4 (nájazdy 0:1)
góly: Bartoš 3, Kočkár

2. deň
HC Košice - HC 05 Banská Bystrica  2:1
góly: Janočko, Repčík

HC Košice - Dukla Michalovce  4:4  (nájazdy 0:1)
góly: Repčík 2, Bartoš, Orosz

3.  deň
HC Košice - HKM Zvolen  5:5  (nájazdy 0:1)
góly: Jadrníček, Kočkár, Vrašťák, Bartoš, Repčík

Konečné poradie:
1. Dukla Michalovce, 2. Dukla Trenčín, 3. HKM Zvolen, 4. HC Košice, 5. HC´05 Banská Bystrica, 6. Partizánske, 7. HOBA Bratislava, 8. MšHK Žilina

Reprezentovali nás:
Jan Bartoš, Peter Repčík, Matúš Gedeon, Michal Štefanisko, Marko Vinclér, Marko Kočkár, Oliver Orosz, Timon Jadrníček, Filip Mešter, Max Mižík, Radoslav Gajdoš, Radoslav Karajoš, Aurel Vrašťák, Filip Janočko, Samuel Eroš, Loe Eperješi, Jakub Hudec, Adam Rusňák a Patrik Jurčák.

Aktualizované: 22.09.2017