Dôležité upozornenie pre majiteľov platných permanentiek

Pridané: 27.07.2017    autor: hcke

Permanentkári pozor - kapacita v Crow aréne je obmedzená

Vážení fanúšikovia,

HC Košice má eminentný záujem, aby sa na prvý prípravný zápas v Crow aréne 1. augusta 2017 proti Popradu dostali všetci držitelia platných permanentiek HC Košice na sezónu 2017/2018, ktorí o to majú záujem.

Vzhľadom k obmedzenej kapacite Crow arény chceme v maximálnej možnej miere zagarantovať miesta pre všetkých permanentkárov.

Preto prosíme všetkých držiteľov platných permanentiek, ktorí sa chcú zúčastniť tohto prvého prípravného zápasu v Crow aréne, aby nám svoju účasť nahlásili na e-mail hckosicefb@gmail.com do 12.00 hod. pondelka 31. júla 2017.

Všetci permanentkári, ktorí nám svoju účasť nahlásia do pondelka 31. júla 2017 do 12.00, HC Košice garantuje miesto na štadióne cez vyčlenený turniket. V prípade, že ste permanentkár, ktorí sa zúčastní zápasu s dieťaťom do 15 rokov (ktoré má vstup zadarmo), uveďte to v e-maile. V prípade, že nemáte e-mail, zavolajte na tel. č. 055 729 6114. V prípade, že počet záujemcov – permanentkárov prevýši do stanoveného termínu kapacitu štadióna, miesto vám nebudeme vedieť garantovať a o tejto skutočnosti budete vyrozumení spätným e-mailom.

Ďakujeme vám za porozumenie a priazeň!

Aktualizované: 17.08.2017