Úvod > Novinky

Dorast získal bod v odvete proti Liptovskému Mikulášu

Pridané: 29.01.2017    autor: len

HC Košice – MHK 32 Liptovský Mikuláš 3:4 pp (1:1, 1:0, 1:2 – 0:1)

Góly: 3. J. Eliáš (Lovaš), 27. Tauber (Lukáčik, Krajčí), 47. Pavlík (Glitta) – 6. Uhliarik (Kalousek), 49. Čenka (Senko, Haluška), 53. Kalousek (Hošala, Rolný), 62. Haluška.

Vylúčenia (2 min.): 6:2. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 1:0. Strely na bránu: 28:33 (8:9, 13:10, 6:12 – 1:2). Rozhodovali: Lauff – Hubičák, Janiga. Diváci: 70.

HC Košice: Adamko – Markuš, Gábriel, Sirotňák, Palacko, Krajčí, Bajtoš, Juraško, Patlevič – Pavlík, Glitta, P. Eliáš – Tauber, Lukáčik, Munka – Sárossy, Lovaš, J. Eliáš – Pálfy, Mičko.

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Bátory – Pleva, Senko, Droppa, Parobek, Hošala – Uhliarik, Kalousek, Rolný – Vaculík, Čenka, Haluška – Strečok, Mikuláš, Fekete.

Košickí dorastenci včera zabrali naplno a dnes takisto smerovali k víťazstvu. Po prvej tretine bol síce stav vyrovnaný, keď sa presadili Juraj Eliáš a Uhliarik, ale potom prišli ďalšie dva presné zásahy domácich v podaní Tauber a Pavlíka, vďaka čomu východniari vyhrávali v 47. minúte 3:1. Ani to im však nestačilo. Liptáci v presilovej hre znížili zásluhou Čenku a následne Kalousek poslal duel do predĺženia. V nadstavenej päťminútovke hostia dokonali obrat, keď si vďaka Haluškovi uchmatli dva body.

Aktualizované: 23.06.2017