Úvod > Novinky

Dorastenci doma porazili Liptákov

Pridané: 28.01.2017    autor: len

HC Košice – MHK 32 Liptovský Mikuláš 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)

Góly: 14. Mičko (Patlevič), 15. P. Eliáš (Markuš), 33. Pavlík (Gábriel) – 59. Uhliarik (Kalousek, Senko).

Vylúčenia (2 min.): 7:5. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0. Strely na bránu: 23:26 (9:8, 5:12, 9:6). Rozhodovali: Jura – M. Korba, Homola. Diváci: 110.

HC Košice: Adamko – Markuš, Gábriel, Sirotňák, Bajtoš, Krajčí, Palacko, Juraško, Patlevič – Pavlík, Glitta, Pavlík – J. Eliáš, Lovaš, Matej – Tauber, Munka, Lukáčik – Mičko, Pálfy, Sárossy.

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Bátory – Pleva, Senko, Droppa, Parobek, Hošala, Vyparina – Uhliarik, Kalousek, Rolný – Vaculík, Čenka, Haluška – Strečok, Mikuláš, Fekete – Jasenek.

Košickí hokejisti počas uplynulého týždňa naplno bodovali u súperov, keď triumfovali na ľade Slovana Bratislava aj Skalice. Víťaznú pohodu si udržali aj na domácom klzisku, kde privítali rovesníkov z Liptovského Mikuláša. Oceliari si vytvorili dvojgólový náskok už v prvej tretine, keď mierili do čierneho Milan Mičko a Peter Eliáš. Druhá dvadsaťminútovka patrila z pohľadu streleckej aktivity hosťom, no tí zlyhali v efektivite a paradoxne inkasovali. Vedenie domáceho tímu zvýšil Samuel Pavlík. Liptáci sa presadili až v záverečnej tretine, ale skóre už iba kozmeticky upravili. V presilovke znížil Uhliarik na konečných 3:1.

Aktualizované: 28.03.2017