Július Lang ocenil Filipa Vrábeľa a Samuela Pavlíka

Pridané: 28.06.2017    autor: hcke

Najproduktívnejšieho juniora a dorastenca prijal a ocenil prezident HC Košice

V Sieni slávy košického hokeja dnes prijal prezident HC Košice Július Lang za prítomnosti športového manažéra Pavla Zůbeka najproduktívnejšieho juniora HC Košice v uplynulej sezóne Filipa Vrábeľa a najproduktívnejšieho dorastenca Samuela Pavlíka.

Július Lang sa obom poďakoval za skvelé výkony, pričom okrem iného povedal: „Naša mládež musí mať zelenú nielen vo svojom raste, ale aj v šanci na svoje uplatnenie. Samozrejme, chlapci sa musia svojimi výkonmi zasadiť, aby si svoje miesto medzi seniormi zastali, my im však v ich napredovaní budeme všemožne pomáhať a vytvárať im nielen vhodné podmienky, ale aj priestor na realizáciu.“

„Chlapci nás svojimi výkonmi aj produktivitou veľmi potešili a budem rovnako rád, keď budú aj naďalej napredovať a presadia sa vo vyšších kategóriách. V každom prípade sa im chcem za výkony vo vlaňajšej sezóne poďakovať," povedal športový manažér Pavol Zůbek.

Filip Vrábeľ dosiahol v uplynulej sezóne v 38 zápasoch 66 bodov za 30 gólov a 36 asistencií, vo väčšom počte odohraných zápasov a získaných bodov mu „zabránilo“ preradenie do seniorského A-tímu HC Košice. V doraste zaznamenal Samuel Pavlík v 46 zápasoch 56 bodov za 29 gólov a 27 asistencií.

Obom našim talentovaným hokejistom aj touto cestou blahoželáme!

Aktualizované: 28.07.2017