Úvod > Novinky

Juniori nebodovali pod Pustým hradom

Pridané: 07.01.2017    autor: len

HKM Zvolen – HC Košice 4:2 (0:0, 2:1, 2:1)

Góly: 26. Novodomec (Trnka, Stena), 32. Trnka (Novodomec), 43. Novodomec (Bednárik, Priatka), 47. Chlepčok (Lunter, Zavalňuk) – 25. Mackaľ (Nazad), 47. Šumichrast (Michalčin, Tamáš).

Vylúčenia (2 min.): 3:2, navyše Hogel (Košice) 10 minút za napadnutie hlavy a krku. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0. Strely na bránu: 36:21 (13:3, 12:7, 11:11). Rozhodovali: Štefik – Rojík, Šebeň. Diváci: 108.

HKM Zvolen: Mosný – Bednárik, Priatka, Dubina, Krajč, Šavrnoch, Kamenev, Valach, Nemec – Novodomec, Stena, Trnka – Marcinek, Iždinský, Tatár – Lunter, Chlepčok, Zavalňuk – Strelec, Ondris, Dolinský.

HC Košice: Tkačik – Kmec, Rusňák, Mecko, Hogel, Stríž, Michalčin – Mackaľ, Šumichrast, Nazad – Študenc, Hudák, Heske – Orság, Jenkut, Uhrin – Giba, Tamáš.

Po viac ako dvojtýždňovej prestávke pokračovala juniorská extraliga siedmym nadstavbovým kolom. Oceliari cestovali do Zvolena a v prvej tretine boli pod tlakom súpera, ktorých ich prestrieľal pomerom 13:3. Košičania však odolali náporu domácich a v 25. minúte sa dostali do vedenia vďaka presnému zásahu Mackaľ. Zvolenčania na tento gól rýchlo odpovedali a do prestávky otočili skóre po svoj prospech, keď sa presadili Novodomec a Trnka. Na začiatku záverečnej časti hry opäť skóroval Novodomec a domáci hokejisti vyhrávali dvojgólovým rozdielom. V 47. minúte síce v presilovke znížil Michalčin, no posledné slovo mal Zvolenčan Chlepčok, ktorý spečatil triumf svojho tímu.

Aktualizované: 23.06.2017