Úvod > Novinky

Juniori tesne podľahli Žiline

Pridané: 29.01.2017    autor: len

HC Košice – MsHKM Žilina 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

Góly: 14. Nazad (Šumichrast, Vrábeľ) – 26. Váňa (Ondruš, Rogoň), 54. Turan (Váňa, Pšurný).

Vylúčenia (2 min.): 3:2. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0. Strely na bránu: 22:29 (8:7, 4:12, 10:10). Rozhodovali: Kalina – Bogdaň, Smrek. Diváci: 75.

HC Košice: Tkačik – Kolesár, Michalčin, Rusňák, Sorokáč, Hogel, Stríž, Hreha, Mecko – Šumichrast, Vrábeľ, Nazad, Tamáš, Hudák, Mackaľ, Faith, Uhrin, Heske, Jenkut, Študenc.

MsHKM Žilina: Kurakov – Mendrej, Bajaník, Surán, Kvocera, Sagan – Rogoň, Ondruš, Váňa – Prášil, Pšurný, Krč – Turan, Šupej, Kaněra.

Zverenci Miroslava Marcinka dobre rozbehli dnešný duel so Žilinou, keď po prvej tretine vyhrávali najtesnejším rozdielom 1:0. V štrnástej minúte skóroval Adrián Nazad. Ďalšie dve dejstvá však patrili hráčom spod Dubňa, ktorí skóre otočili. V priebehu prostrednej časti hry vyrovnal v presilovke Váňa a šesť minút pred koncom riadneho hracieho času rozhodol o víťazstve hostí Turan.

Aktualizované: 23.06.2017