Úvod > Novinky

Juniori utrpeli porážku v Topoľčanoch

Pridané: 05.02.2017    autor: len

HC Topoľčany – HC Košice 7:2 (3:0, 2:0, 2:2)

Góly: 3. Kubek (Hrabčák, Gaťár), 6. Hrabčák (Kubek, Gaťár), 20. Šimko (Hrabčák), 22. Šimko, 36. Hochman (Šimko), 43. Dan. Baránek (Dáv. Baránek), 51. Šimko (Poldruhák) – 44. Rusňák (Michalčin, Novotný), 58. Hudák (Uhrin, Hogel).

Vylúčenia (2 min.): 4:1. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0. Strely na bránu: 32:46 (7:9, 14:19, 11:18). Rozhodovali: Mĺkvy – Danko, Mráz. Diváci: 48.

HC Topoľčany: Cabaník – Poldruhák, Hradický, Novik, Tóth, Adámik – Kubek, Hrabčák, Španko, Hochman, Šimko, Gaťár, Dan. Baránek, Dáv. Naránel, Grell.

HC Košice: Maligda (6. Tkačik) – Kolesár, Hreha, Michalčin, Mecko, Hogel, Rusňák – Novotný, Šumichrast, Nazad – Tamáš, Hudák, Uhrin – Mackaľ, Jenkut, Heske – Giba, Orság.

Košickí juniori si výrazne skomplikovali cestu do play-off.  Včera v dôležitom duei dvoch priamych konkurentov  v boji o postup podľahli Skalici a dnes nestačili ani na posledné Topoľčany. Žochári mali výborný nástup do zápasu a po šiestich minútach gólmi Kubeka a Hrabčáka vyhnali Maligdu z brány. Ani jeho náhradník Tkačik nedokázal zastaviť rozbehnutých domácich hokejistov. Na prelome prvej a druhej tretiny sa presadil dvakrát Šimko a na rozdiel piatich gólov upravil Hochman. V záverečnom dejstve sa zapísali do streleckej listiny aj Košičania, keď skórovali Rusňák a Hudák. Rovnako dva góly zaznamenali domáci zásluhou Daniela Baránka a Šimka, ktorý skompletizoval hetrik. Topoľčany dosiahli len tretie víťazstvo v devätnástom zápase nadstavbovej časti a ostávajú na poslednom mieste.

Aktualizované: 28.03.2017