Juniori v závere vydolovali cenné tri body

Pridané: 01.02.2017    autor: len

MHK 32 Liptovský Mikuláš – HC Košice 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Góly: 57. Novotný (Šumichrast, Nazad).

Vylúčenia (2 min.): 3:5, navyše Koch (Košice) 10 minút za napadnutie zozadu a Oško (Liptovský Mikuláš) 10 minút za napadnutie rozhodcu hráčom. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0. Strely na bránu: 44:27 (11:7, 13:10, 20:10). Rozhodovali: Valach – Kováčik, Jakubec. Diváci: 96.

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Durný – Laučík, Nemec, Sčensný, Pavlikovský, Revaj, Štuk – Koštial, Oško, Nechaj – Šimek, Szabo, Struška – Kováč, Šereš, Zahradník – Ľupták.

HC Košice: Tkačik – Kolesár, Hreha, Koch, Michalčin, Študenc, Stríž, Gábriel – Šumichrast, Jenkut, Nazad – Tamáš, Hudák, Heske – Novotný, Faith, Uhrin – Giba, Orság, Pavlík.

V poslednom vzájomnom zápase Košičania doma zdolali Liptovský Mikuláš presvedčivo 5:0. Dnes proti rovnakému súperovi na jeho klzisku rovnako neinkasovali, ale Durného prekonali iba raz. Vo vyrovnanom stretnutí napokon rozhodol presný zásah Novotného tri minúty pred koncom riadneho hracieho času. Oceliari majú zajtra voľno a v tabuľke nadstavbovej skupiny „B“ figurujú na priebežnom štvrtom mieste, ktoré je prvé nepostupové do play-off. Stále sú však v hre o miestenky do vyraďovacích bojov.

Aktualizované: 28.03.2017