slovak english
Úvod > Novinky

Martin sa v Košiciach predstaví v základnej časti naposledy

Pridané: 14.02.2017    autor: vep

Oceliari sa vracajú do tipsportligového kolotoča 

Po reprezentačnej prestávke čaká košických hokejistov boj proti martinským hráčom. Zverenci trénera Rostislava Čadu sa v Steel aréne poženú za bodmi i za víťazstvom, pretože v tabuľke im aktuálne so ziskom 91 bodov patrí tretia priečka, pričom na druhú Nitru strácajú dva body a na líderskú Banskú Bystricu päť.

Hosťujúci martinskí hokejisti zvádzajú boje o čo najlepšiu východiskovú pozíciu pred play-off. Aktuálne majú na svojom konte 67 bodov a celkové skóre 121:132, za čo im patrí štvrtá priečka v tabuľke. Mužstvo vedené trénerom Paukovčekom bude chcieť nadviazať na dvojzápasovú víťaznú šnúru, ktorú si vypracovalo v poslednom 44. kole i v dohrávke počas reprezentačnej prestávky, keď zdolalo Nové Zámky dvakrát za sebou 2:1 a 2:1 po samostatných nájazdoch. 

V aktuálnej sezóne uvidíme v základnej časti už predposledný košicko-martinský súboj, v Steel aréne dokonca posledný. V doterajších tohtosezónnych štyroch vzájomných dueloch vyhrali vždy Košičania, keď postupne triumfovali doma 9:3, u súpera 4:3 po samostatných nájazdoch, opäť na svojom klzisku 7:2 a naposledy v Turci 5:1. Dohromady padlo v týchto zápasoch 34 gólov, teda priemerne viac ako osem na zápas. 

Fanúšikovia môžu využiť špeciálnu valentínsku akciu na dve vstupenky za cenu jednej a tešiť sa taktiež môžu aj na fotografovanie s útočníkom Marekom Bartánusom. Viac informácií tu. Aktualizované: 24.06.2017

generálny partner

HC KOsICE

partneri