Otvorenie sezóny je predo dvermi, pripravili sme pre vás autogramiádu aj zábavný program

Pridané: 25.08.2017    autor: hcke

Využite akciu na vstupenky 2+1 zadarmo!

Jubilejný 25. ročník našej najvyššej hokejovej súťaže už rázne klope na dvere a prípravy na jej začiatok sú v plnom prúde. Pripravujú sa nielen hokejisti nášho „áčka“, ale naplno zaberá aj manažment a spolupracovníci HC Košice.

„Aj tento rok sme pre našich fanúšikov pripravili obľúbenú autogramiádu, ktorej sa zúčastnia všetci naši hokejisti spolu s kompletným realizačným tímom,“ povedal pre klubový web manažér HC Košice Vojtech Petty. „Ako je už známe z našich banerov, autogramiáda sa uskutoční v stredu 6. septembra 2017 od 17.00 v košickom Auparku, a to na známej ploche pred predajňou Billa, resp. Datart. Zo skúseností minulých rokov viem, že tak fanúšikovia, ako aj hráči sa na toto vzájomné stretnutie a spoznávanie veľmi tešia. Aj preto chcem v mene HC Košice všetkých našich fanúšikov pozvať, aby využili  túto neopakovateľnú skvelú príležitosť „dotknúť sa  svojich hviezd“ a skvele si ju užili.“

Ani tento rok nebude autogramiáda postrádať sprievodný program.  FOTOLAB vyhotoví zadarmo návštevníkom autogramiády fotografie, menší (ale aj väčší) fanúšikovia sa môžu zabaviť  s našim populárnym maskotom Vrankou, čas strávený na autogramiáde spríjemní známa košická skupina In Time so svojím novým un-plugged programom. Nebudú pochopiteľne chýbať súťaže o vstupenky na prvý zápas sezóny ani iné zaujímavosti.

„Pre našich fanúšikov sme na obľúbenú predsezónnu autogramiádu pochopiteľne opäť pripravili plagáty A-mužstva v jeho kompletnom novom zložení, ktoré budeme rozdávať zadarmo a všetci záujemcovia si ho budú môcť ihneď na mieste dať podpísať celému mužstvu,“ doplnil Vojtech Petty.

Ešte väčšiu zábavu pripravuje HC Košice na samotné otvorenie sezóny, t.j. na piatok  8.septembra 2017, kedy sa uskutoční prvý domáci hokejový duel proti nováčikovi Tipsport ligy HC 07 Orin Detva.  Prvý domáci zápas sa tak ponesie v duchu dobrej zábavy, ktorú otvoríme pred Steel arénou už o 16.30. „Živá hudba na pódiu, ale aj DJ s moderátorom naplnia  takmer dvojhodinový program pred zápasom pri stánkoch s pivom, kofolou, párkami či hamburgermi. Po 18-tej sa všetci premiestnime do haly, kde bude od 18.15 „show“ pokračovať  ďalšou zaujímavou produkciou videí, hudby a svetla,“ uviedol Vojtech Petty.

Neprehliadnite:

AUTOGRAMIÁDA v AUPARKU v stredu 6.9.2017 od 17.00

OTVORENIE SEZÓNY pred STEEL ARÉNOU v piatok 8.9.2017 od 16.30

Zápas 1. Kola Tipsport ligy HC Košice – HC 07 Orin Detva v Steel Aréne v piatok 8.9.2017 - začiatok programu od 18.15.

Využite AKCIU na vstupenky „2+1 zadarmo“!

Tešíme sa na vás!

Aktualizované: 22.09.2017