Začal sa predaj permanentiek na play-off

Pridané: 15.02.2017    autor: HC Košice

Zabezpečte si svoje miesta na vyraďovaciu časť sezóny

HC Košice zahájil 15.2.2017 dobíjanie a predaj permanentiek na play-off 2016/2017 prostredníctvom spoločnosti Ticketportal. Predaj permanentiek bude prebiehať v predajných miestach Ticketportal a pokladni Steel arény do 13.3.2017.

Informácie pre držiteľov permanentiek zo základnej časti 2016/2017:
Systém vám automaticky vytvoril na vašu permanentku rezerváciu platnú do 13.3.2017. Táto rezervácia je vytvorená na rovnaké meno a miesto, na aké je v systéme predaná permanentka na základnú časť 2016/2017. Od spoločnosti Ticketportal by ste mali emailom pred začiatkom predaja obdržať rezervačný kód, na základe ktorého si budete môcť uplatniť svoje predkupné právo na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti Ticketportal. Tí fanúšikovia, ktorí neuviedli pri kúpe permanentky na základnú časť svoj email, alebo neobdržali e-mailom rezervačný kód do 15.2.2017, môžu o zaslanie kódu dodatočne požiadať na adrese: hotline@ticketportal.sk, kde vám na základe overenia údajov (meno, miesto) zašlú rezervačný kód dodatočne.

Predaj a dobíjanie permanentiek potrvá od 15.2.2017 do 13.3.2017 do 18.00 hod. vrátane v ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti Ticketportal po predložení rezervačného kódu, alebo v pokladni Steel arény, ktorá bude otvorená (v pracovných dňoch) od 15.2.2017 do 13.3.2017 v čase od 15.00 hod. do 18.00 hod. Fanúšik, ktorý si na základe rezervačného kódu aktivoval permanentku na ktoromkoľvek predajnom mieste na play-off, už nemusí chodiť s plastovou kartou do pokladne Steel arény, pokiaľ nemá kartu poškodenú, odcudzenú alebo stratenú. Karta mu bude aktivovaná na diaľku s výnimkou zľavnenej permanentky ZŤP a detskej karty (platná pre deti od 4 do 15 rokov), tieto sa dajú aktivovať na novú sezónu len v pokladni Steel arény.

Informácia pre nových záujemcov:
Paralelne s dobíjaním permanentiek bude prebiehať i predaj pre nových záujemcov o permanentky, ale iba na voľné miesta, ktoré nie sú dotknuté predkupným právom. Miesta si môžete rezervovať prostredníctvom webovej stránky spoločnosti Ticketportal od 15.2.2017 v sekcii šport.

Pri kúpe novej permanentky obdržíte na predajnom mieste Ticketportalu voucher, ktorý je potrebné si zameniť za plastovú čipovú kartu. Výmena voucherov za nové karty začne predbežne od 1.3.2017 a potrvá až do začiatku play-off, t. j. do 13.3.2017, v pokladni Steel arény, od 15.00 hod. do 18.00 hod. (v pracovných dňoch).

Dôležité upozornenie:
v deň zápasu je možné zakúpiť permanentku od 13.00 hod. do 15.00 hod.

Dobíjanie a predaj zľavnených permanentiek (detská, ZŤP) je možné len v pokladni Steel arény.

Zľavy:
Dieťa do 3 rokov zadarmo bez nároku na vlastné sedadlo
Dieťa od 4 rokov do 15 rokov detská permanentka (kúpa v pokladni Steel arény)
ZŤP na vozíku zadarmo na vyhradenú tribúnu
Doprovod ZŤP na vozíku - zľavnená permanentka (kúpa v pokladni Steel arény)
Bez nároku na zľavu pre držiteľov ISIC, ITIC, EURO 26. Zľava pre týchto držiteľov kariet sa vzťahuje len na kúpu jednorazových vstupeniek na zápasy

Aktualizované: 23.06.2017