HC Košice predĺžil spoluprácu s viacerými odchovancami

ADDED: 2.7.2021

V drese Oceliarov budú i v nasledujúcej sezóne nastupovať Oliver Jokeľ, Radek Deyl, Jakub Cibák, Matúš Havrila, Juraj Milý, Miroslav Novota, Jakub Demek, Patrik Frič, Andrej Kiss, Samuel Nagy, Matej Jacko, Lukáš Vaculík

Gabriel Spilar, športový manažér HC Košice: “Sme radi, že v klube ostáva početná enkláva mladých ale i skúsených odchovancov. Pevne veríme, že sa o svoje miesta v kádri pobijú a ukážu svoj potenciál naplno. Na svoju šancu v A-tíme čakajú aj ďalší mladí odchovanci a reprezentanti. Štyria z nich boli vybraní vo vstupnom drafte CHL. Rátame aj s mladými talentovanými odchovancami, ktorí čakajú na svoju šancu. Košice v národnom drese výborne reprezentovali aj Leo Eperješi, Jozef Viliam Kmec, Peter Repčík, Patrik Jurčák, Lukáš Priščák, Michal Kapičák a Rasťo Eliaš, ale aj ďalší mladí chlapci.”

Košický klub po sezóne nepredĺžil spoluprácu s Žigom Pavlinom, Marekom Baránekom, Dávidom Růžičkom, Martinom Nemčíkom, Emilom Porierom, Colinom Jacobsom, Christiánom Michalčinom, Filipom Vrábeľom, Adamom Vayom, Pavlom Jenyšom, Brunom Mrázom, Martinom Krasničanom a Marcelom Petranom. 

Gabriel Spilar: “Všetkým chlapcom chcem poďakovať za ich služby a v mene svojom i v mene klubu im prajem veľa športových úspechov.”