6 : 1
(3:0, 3:1, 0:0)
Örebro HK

Örebro HK - HC Košice 6:1 (3:0, 3:1, 0:0)

Góly a asistencie: 9. Karlsson (Leino), 15. Örberg (Palmu), 20. Carlsson (Holm), 22. Leino (Palmu), 23. Näkyvä (Carlsson), 39. Larsson – 26. Linet (Jääskeläinen)

Örebro HK: Enroth (Arntzen) – Näkyvä, Rissanen, Pettersson, Holm, Berglund, Hardegård.Nilsson – Wikman, Lajunen, Larsson, Eklind, Mastomäki, Ekström, Öberg, Leino, Palmu, Carlsson, Oscarson, Karlsson, Almgren

HC Košice: Riečický (Košarišťan) – Southorn, Šedivý, Olsson, Ferenc, Deyl,Novota, Romančík – Watling, Campbell, Leskinen, Jääskeläinen, Slovák, Tybor, Rogoň, Linet, Lamper, Jokeľ, Havrila, Milý, Vaculik

V úvode zápasu sa hralo zo strany na stranu a obe mužstvá mali šance skórovať.V 9. Minúte využil chybu v našej obrane Karlsson a poslal Örebro do vedenia. . V 15. Minúte si šiel na trestnú lavicu sadnúť Radoslav Tybor. Po necelej minúte využil presilovú hru Linus Öberg a bolo 0:2. Örebro malo viac z hry a dokázalo to pretaviť aj na gól do šatne, keď svoj prvý gól na turnaji strelil Kalle Carlsson.

Vstup do prostrednej časti našim Oceliarom vôbec nevyšiel. Už v 22. Minúte sa dokázal presadiť útočník Örebro HK Robert Leino. Neprešla ani minúta a opäť sme kapitulovali. Piaty gól do našej siete strelil Kristian Näkyvä. O pár minút sa opäť menilo skóre. Svoj prvý gól na turnaji strelil Jakub Linet a znížili sme tak na 1:5. V zápase bolo veľa vylúčení čo opvlyvnilo hru. V jedndej z presilových hier sme pustili do úniku Emila Larssona, ktorý tak v oslabení strelil šiesty gól do našej siete.

Posledná tretina sa už iba viacmenej dohrávala a  napriek šanciam na oboch stranách sme už žiadny gól nevideli. Oceliari tak zaznamenali proti účastníkovi SHL najvyššiu prehru v príprave.

Na turnaji sme obsadili konečné 4. miesto. Tabuľku uzavrie posledý zápas medzi domácim Södertälje SK a BIK Karlskoga.