HC Košice
(1:0, 1:2, 2:0)
HK Poprad

HK Poprad – HC Košice 4:2 (1:0, 1:2, 2:0)

Góly: 15. Kukuča (Mlynarovič, Jermain), 34. Razgals (Záborský), 44. Drgoň (Svitana, Skokan), 60. Razgals (Betker, Záborský) – 25. Paršin, 31. Southorn (Jääskeläinen)

Rozhodovali: D. Konc st., Moller – Tichý, D. Konc ml.

Vylúčení: 2:4 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0

HK Poprad: Peters – Betker, Drgoň, Kotvan, Vainio, Meliško, Podlipnik, Jasečko – Bubela, Skokan, Svitana – Záborský, Kolouch, Razgals – Jermain, Mlynarovič, Kukuča – Valigura, Petráš, Kundrik – Sokoli

HC Košice: Riečický (41. Janus) – Romančík, Southorn, Bartoš, Olsson, Ferenc, Šedivý – Jääskeläinen, Chovan, Paršin – Bartánus, Slovák, Pollock – Lamper, Linet, Leskinen – Rogoň, Havrila, Tybor – Jokeľ

Vyjadrenia trénerov (zdroj: hkpoprad.sk):

Peter Mikula (tréner Popradu) – My sme vedeli, že Košice sú veľmi silný súper. Naši hráči opäť podali zodpovedný a tímový výkon. Dobre sme napádali, boli silní na puku a nezlomili sme sa, keď Košice otočili priebeh zápasu. Tretia tretina bola o tom, kto dá gól a našťastie sme ho dali my.

Dan Ceman (tréner Košíc) – Bol to tesný zápas, o výsledku ktorého rozhodla naša chyba v tretej tretine. Hráčom stále prízvukujem, hlavne na vonkajších zápasoch, aby boli silní na puku a otáčali hru. Hráčom nemôžem vyčítať snahu, boli sme aj silní v osobných súbojoch, ale neboli sme dnes dostatočne silní na puku. Súper hral veľmi dobre a využil naše chyby. V druhej tretine sme zápas otočili, ale následne prebral Poprad iniciatívu a bol silný na puku. Využil svoje šance a vyhral.