HC Košice podáva trestné oznámenie za poškodzovanie dobrého mena klubu

PRIDANÉ: 28.1.2022

Vedenie HC Košice sa rozhodlo reagovať na šírenie viacerých klamlivých a zavádzajúcich informácií šírených skupinou ľudí na sociálnych sieťach s cieľom poškodiť dobré meno klubu, jeho partnerov a zástupcov. Klub je zároveň pripravený podniknúť rázne právne kroky proti plánovanému podujatiu poškodzujúcemu spoločnosť HC Košice, s.r.o.

„Vedenie HC Košice vytvorilo v extrémne náročnej pandemickej situácii nadštandardné podmienky pre reprezentáciu mesta v seniorskej súťaži. Klub svojim fungovaním zároveň prispieva k záchrane Steel arény. Útoky na samotný klub a jeho zástupcov výrazne presiahli mieru slušnosti a únosnosti. HC Košice a poškodené fyzické osoby preto podajú v najbližších dňoch trestné oznámenia v záujme ochrániť svoje dobré meno.“