HC Košice zhudobnil klubový chorál

PRIDANÉ: 7.10.2023

Úradujúci majster pred zápasom proti Slovanu predstavil nový klubový „song“, ktorý bude vďaka klipu navždy pripomínať majstrovskú sezónu 2022-2023.

HC Košice: „Táto známa melódia talianskej ľudovej piesne je s nami už od COVID-ových sezón a fanklub si ju vybral pre jeden zo svojich chorálov. Text a melódia boli tým pádom pripravené. Veľké srdce do piesne vložil Tomáš Buranovský, ktorý nás ako spevák hymny a vášnivý fanúšik sprevádzal viacerými zápasmi play-off. Krásny emotívny klip vytvorila digitálna agentúra Promiseo. Nechceli sme vymýšľať nič nové. Melódiu pozná každý, text je jednoduchý a dobre známy vďaka fanklubu, a tak veríme, že sa táto spomienka na majstrovský titul bude košickým fanúšikom páčiť."

Tomáš Buranovský: „Do tohto projektu som išiel hneď, keďže text i nápad vzišili priamo od košického fanklubu. Celkovo sa pri tomto diele stretli ľudia s oranžovo čiernou krvou a verím, že pieseň si osvoja všetci fanúšikovia HC Košice. Videoklip je plný elektrizujúcich záberov z majstrovskej sezóny, vďaka ktorým tie chvíle, emócie a momenty môžeme prežívať všetci znova a znova.“

Na projekte sa podieľali aj Jozef Kovalčík (produkcia a mix & master), Daniel Pastucha (Studio PATT Production). Vo videu boli použité zábery so súhlasom Tipsport TV, ako aj od spoločnosti OneClick. V zbore si zaspievali Matej Kudernáč, Ján Golitko, Michal Krešák, Peter Hanzel, Ernest Neupauer, Diana Fabiánová, Tomáš Tóth a Stanislav Mucha.

HC Košice: „Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na tomto krásnom projekte, vďaka ktorému si budeme môcť majstrovský titul a s nim spojené emócie pripomínať.“