LHK 2023 je úspešne za nami

PRIDANÉ: 14.8.2023

V piatok sme úspešne ukončili LHK 2023. Po týždni plnom zábavy a hier sa naši mládežnícki hokejisti vracajú do svojich tréningových procesov. V spolupráci trénermi, rodičmi a našimi partnermi, bez ktorých by sa kemp nemohol uskutočniť, sme deťom pripravili týždeň plný zážitkov.

Tomáš Pollák, tréner HC Košice: „Našim cieľom je vždy prinášať deťom niečo nové a atraktívne, aby ich to bavilo. V tomto veku sa deti musia športom baviť a mať z neho radosť. Samozrejme dbáme aj na odbornosť a dozeráme, na to, aby deti mali správnu techniku korčuľovania a zručnosti. Našim cieľom aj vychovávať. Chceme mladým ľuďom vytvárať návyky a pripraviť ich do budúcna na samostatnosť a aktívny zdravý životný štýl." Chcel by som poďakovať všetkým zúčastneným, ktorí sa podieľali na tom, aby sa kemp mohol opäť uskutočniť.“

Za klub HC Košice sme radi, že si deti užili týždeň plný zábavy, niečo nové sa naučili a  získali ďalšie nové kamarátstva. Predovšetkým by sme sa chceli poďakovať nášmu partnerovi U.S. Steel Košice za finančnú podporu.

GALÉRIA